Charlene z Monako nieźle namieszała. Błaga o pomoc szyfrem? Jej publikacja zaniepokoiła obserwatorów

Charlene z Monako

Charlene z Monako

Księżna Charlene z Monako zaniepokoiła internautów, którzy obserwują jej profil na Instagramie. Co opublikowała?

Życie księżnej Monako, Charlene nie jest usłane różami. Swego czasu została nawet nazwana najsmutniejszą panną młodą świata, a media długo rozpisywały się na temat wydarzeń, które miały miejsce w dniu ślubu pary. Podobno wówczas wyszło na jaw, że książę ma nieślubne dziecko.

Albert był zmuszony przyznać, że spłodził syna w 2005 roku, po tym jak jego matka Nicole Coste złożyła pozew o zbadanie ojcostwa. Był to drugi skandal miłosny księcia Monako – w 1992 roku Tamara Rotolo urodziła jego córkę, Jazmin Grace Grimaldi.

Charlene miała zaakceptować nieślubne dzieci męża. Jednak Nicole później twierdziła, że ​​Charlene z trudem znosiła obecność Alexandre’a w życiu Alberta.

[Charlene] zmieniła pokój mojego syna, wykorzystując nieobecność ojca, aby przenieść go do skrzydła dla pracowników – powiedziała Nicole.

W maju ubiegłego roku Charlene udała się do domu do RPA na krótką wycieczkę na rzecz ochrony zwierząt, wówczas poważna infekcja zatok uniemożliwiła jej powrót do Monako przez sześć miesięcy. Kiedy w końcu wróciła, wyjechała ponownie kilka dni później do tajnej szwajcarskiej kliniki w celu leczenia swojego zdrowia psychicznego.

Była przytłoczona i nie mogła stawić czoła obowiązkom urzędowym, życiu w ogóle, a nawet życiu rodzinnemu – powiedział wtedy Albert.

Prasa cały czas żyje doniesieniami z dworu w Monako. O małżeństwie Grimaldich krążą już legendy, a na temat kryzysu napisano już chyba wszystko. Kiedy księżna wróciła po leczeniu do domu, jest pod stałą obserwacją, a każdy jej gest czy grymas jest szczegółowo analizowany. Jej najnowszy post nieźle namieszał.

Księżna Charlene z Monako zaniepokoiła fanów. Błaga o pomoc?

Na Instagramie Charlene pojawiła się zadziwiającą grafika. Na szczęście okazało się, że to tylko sztuka wykonana w celach charytatywnych.

Jestem podekscytowana moją pierwszą kolekcją NFT – napisała na swoim koncie na Charlene.

Żona księcia Monako pokazała krótki filmik z dwiema grafikami wykonanymi przez Junaida Sénéchala-Senekala. Zostaną sprzedane na aukcji charytatywnej na rzecz dzieci w Afryce i będą licytowane jako tak zwany niewymienialny token, czyli coś na kształt wyłącznych praw do danego pliku.

Jedna z grafik to portret księżnej Charlene. Smutną twarz księżnej Monako przedstawiono za kratami, tak jakby była w więzieniu. To właśnie ten obraz najbardziej niepokoi. Niektórzy internauci doszukują się tam ukrytego wołania o pomoc. Co o tym sądzicie?


Księżna Charlene, pierwsze wystąpienie publiczne po chorobie

Księżna Charlene, pierwsze wystąpienie publiczne po chorobie

Księżna Charlene, pierwsze wystąpienie publiczne po chorobie

Księżna Charlene, pierwsze wystąpienie publiczne po chorobie

BB - Le prince Albert II de Monaco, la princesse Charlene et leurs enfants lors de la remise des prix du championnat du

La princesse Charlene de Monaco et ses enfants, la princesse Gabriella et le prince Jacques - Remise des prix du championnat du "Monaco ePrix" à Monaco. Le 30 avril 2022 © Bruno Bebert / Bestimage ABB FIA Formula E World Championship. On April 30, 2022 in Monaco

Komentarze

 • Gość pisze:

  Niech sobie poszuka bogatego Araba to będzie szczęśliwa, skoro są tak ważne pieniądze

 • Beata pisze:

  Widać, że księżna jest w głębokiej depresji. Domyślam się jakie katorgi przeszła i przechodzi. Całym sercem jestem z Nią.

  • Gość pisze:

   Ja też. Szkoda mi jej myślę,że szantażują ją dziećmi. Straszą brakiem kontaktu z nimi i wpływu na ich wychowanie.

 • Gość pisze:

  Nikt jej nie ubezwłasnowolnił i nie jest na siłę trzymana w pałacu. To 21 wiek i Europa.
  Ma dzieci i rodzinę.W Monaco mieszka też brat Księżnej z rodziną.
  Wygląda pięknie. Przestańcie pisać bzdury.

  • Gość pisze:

   Dokladnie tak ciekawskie szeptuchy zawsze knują afery
   Nie każda księżna to Kate przesyłajaca sztucznie usmiechy i machanie rączek a w domu Wiliam bawidamek.

  • Tatka pisze:

   Dobrze napisane

  • Gość pisze:

   21 wiek….. wojna i umierają ludzie głodują ludzie na to jest przyzwolenie wiec co taka księżna Monako może zyje bo musiała dzieci a jej 9blesny mężulka faszeruje ją prochami

 • Gość pisze:

  Ona jest na prawdę dziwna, aż strach patrzeć. Jakby miała zaraz skoczyć…

 • GośćSasza pisze:

  Bardzo nieszczesliwa jest ta ksiezna, widac aż mąż ją mierzi i odwraca ze wstrętem wzrok od niego.

  • Gość pisze:

   Do przystojniaków nie należy, mógłby zadbać o sylwetkę a jeszcze jaka trudny charakter to jej współczuję

 • Gość pisze:

  Przecież chyba nikt jej nie zmuszał do ślubu z tym olatanym fagasem

  • Gość pisze:

   Chyba to się noga od stołu. Ale jak to się mówi „każdy rozumie, jak umie”. Żałuję, że w szkołach zamiast jednej więcej matematyki, czy innego przedmiotu nie praktykuje się przedmiotu psychologii. Może więc osób umiałoby myśleć. Stąd mamy jak mamy.

  • Gość pisze:

   Problem polega na tym że właśnie została do niego zmuszona! kiedy chciała ucieć odebrano jej paszport a nie od dziś wiadomo że w „tych” kręgach nie ma mowy o rozwodzie. Smutna sprawa, nie chciała bym się z nią zamienić.

  • Lala pisze:

   No chyba jednak zmuszał skoro ją na lotnisku złapali i pilnowano żeby poszła do ołtarza. Miała wyjść za tego bubka i tyle. A to, że on kurwiarz i babiarz to już nikogo nie obchodzi.

 • Gość pisze:

  ps od fana ale co wolno innym to nie hydralikom

 • Gość pisze:

  Zdrowia szału ni ma 20dzieci kazde z inna ale widziały gały co brały a życie toczy się dalej jest kasa jest zabawa i to tyle

  • Gość pisze:

   Poczytaj historie tego slubu… Moze zrozumiesz. Nie dali jej wyboru…Teraz tez. To dziala jak w mafia…

  • Gość pisze:

   Powinna uciec do innego kraju i wziąść azyl, skoro to mafia.

  • mm pisze:

   ona ma przede wszystkim głębokie problemy psychiczne. Reszta jest dodatkiem. Normalna babka już dawno by odeszła z tego bajzlu. Chyba, że jest ubezwłasnowolniona…

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×