Księżna Charlene przerywa milczenie ws. choroby: „Mój stan jest bardzo kruchy”. Podzieliła się bolesnymi szczegółami i opowiedziała o relacji z mężem

Księżna Charlene, książę Albert

Księżna Charlene, książę Albert

Księżna Charlene po raz pierwszy opowiedziała o stanie swojego zdrowia i plotkach dotyczących jej męża, księcia Alberta. Podzieliła się szczegółami, które łamią serce.

Charlene Grimaldi od 2011 roku piastuje honory księżnej Monako jako żona Alberta II. Życie u boku księcia mogłoby się wydawać spełnieniem dziecięcych marzeń każdej małej dziewczynki, jednak zachowanie Charlene podczas ślubu wskazywało, że daleko jej do szczęścia.

Księżna do ołtarza szła, zalewając się łzami i nie były to łzy radości. Powodem rozpaczy miały być  doniesienia o zdradach przyszłego męża i upokorzenia, których miała doświadczyć z jego strony. Tuż przed ślubem w mediach pojawiły się bowiem informacje o licznych romansach księcia, który zdaniem prasy doczekał się aż trojga nieślubnych dzieci. Arystokratkę okrzyknięto wówczas „najsmutniejszą księżną świata”. Opisaną sytuację możecie obejrzeć poniżej.

W listopadzie ubiegłego roku – tuż po powrocie księżnej z 10-miesięcznej wizyty w RPA – świat obiegły informacje o nagłym opuszczeniu dworu przez arystokratkę, co wywołało duże emocje nie tylko wśród jej podwładnych, ale także serwisów informacyjnych na całym świecie.

Nieobecność księżnej wzbudziła duże zainteresowanie mediów, które spekulowały o powodach zniknięcia Charlene. Zastanawiano się wówczas, czy aby arystokratka nie uciekła od niewiernego męża, którego posądzano nawet o skłonności biseksualne. Plotki jednak za każdym razem były dementowane przez księcia Alberta:

Wiem, co mówią ludzie i chcę, żeby dotarło: to nie COVID-19. To nie rak. To nie problemy w małżeństwie. Jeśli chcecie dalej dyskutować, dodam, że nie ma to związku z operacjami plastycznymi – przekonywał arystokrata.

Pałac w końcu zdecydował się podać do publicznej wiadomości informację, że powodem zniknięcia Charlene Grimaldi była konieczność umieszczenia jej w ośrodku zamkniętym. Nie ujawniono jednak szczegółów choroby, z jaką musiała się zmierzyć.

Zdecydowanie była wycieńczona, emocjonalnie i fizycznie.To ją przerosło i nie była w stanie wrócić do swoich oficjalnych obowiązków, życia jako takiego i życia rodzinnego (…). W czasie pierwszych godzin wszystko było dobrze, a później jasnym stało się, że sprawy się pogarszają – zdradził książę w rozmowie z magazynem People.

Księżna Charlene o chorobie i małżeństwie z księciem Albertem

Charlene Grimaldi po wielu miesiącach postanowiła przerwać milczenie i opowiedzieć o swojej chorobie, udzielając wywiadu gazecie Monaco-Matin. Księżna przyznała, że stan jej zdrowia uległ poprawie, jednak nadal pozostawia wiele do życzenia.

Mój stan zdrowia jest bardzo kruchy. Nie mogę się za bardzo spieszyć. Droga była długa, trudna i bardzo bolesna. (…) Jestem bardzo szczęśliwa, że znów mogę być w domu w Monako z moją rodziną.

Księżna odniosła się także do plotek na temat rzekomych zdrad księcia Alberta:

Rozmawialiśmy o tych okrutnych artykułach. Albert zrobił wszystko, aby chronić mnie i nasze dzieci – zdementowała.

Życzymy księżnej dużo zdrowia!


Księżna Charlene, pierwsze wystąpienie publiczne po chorobie

Księżna Charlene, pierwsze wystąpienie publiczne po chorobie

Księżna Charlene, pierwsze wystąpienie publiczne po chorobie

Księżna Charlene, pierwsze wystąpienie publiczne po chorobie

Księżna Charlene, pierwsze wystąpienie publiczne po chorobie

Księżna Charlene, pierwsze wystąpienie publiczne po chorobie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×