Księżna Diana przez Camillę znienawidziła ubrania luksusowej marki odzieżowej! Powód jest zaskakujący!

Księżna Diana i księżna Camilla

Księżna Diana i księżna Camilla

Jakiej marki nienawidziła księżna Diana?

Księżna Diana nie nosiła ubrań Chanel. Wszystko przez romans Karola z Camillą. W jaki sposób obrzydzili jej luksusową francuską markę?

Księżna Diana po rozwodzie odmówiła noszenia obuwia Chanel podczas pobytu w Australii. Wszystko przez księcia Karola i księżną Camillę. Powód? Ekskluzywna marka, a zwłaszcza pierwsza litera nazwy, przypominała jej właśnie byłego męża i jego kochankę.

Jayson Brundson, projektant, który był przy księżnej w trakcie tego wyjazdu, tak wspominał sytuację z 1996 roku:

Diana wróciła do swojej sypialni i wyszła z niej trzymając garść butów i torebek. Rzuciła je wszystkie na kanapę. Przejrzałem je i znalazłem parę butów Chanel i powiedziałem, że będą świetnie wyglądać w połączeniu z Versace, na co ona odpowiedziała, że nie może nosić połączonych Cs, podwójnej C. Kiedy zapytałem dlaczego, odparła, że to jest przecież Camilla i Charles.

Przypomnijmy, że książę Karol i Parker – Bowles mieli romans, gdy książę był jeszcze żonaty z księżną Dianą. Rozwiedli się w 1996 r., rok później Diana zginęła w śmiertelnej katastrofie samochodowej w Paryżu. W 2005 r. książę poślubił Camillę podczas ceremonii cywilnej:

To był zdecydowani ten czas. Symbolika Cs po prostu przypominała jej o Charlesie i Camilli. Buty były dość odważnie i miały na sobie złoto. Sądzę, że myślała, że nie tylko ona połączy te buty z Charlsem i Camillą. Zwłaszcza, że od rozwodu minęło tak mało czasu.

Hołd Harry’ego i Meghan dla Diany podczas ślubu

Dodajmy, że pojawiają się głosy, że książę Harry i Meghan Markle mają złożyć hołd księżnej Dianie na ich królewskim ślubie w sobotę, 19 maja. James Brookes, królewski komentator, przyznał w rozmowie z jedną z zagranicznych redakcji, że na ślubie zostanie pokazany specjalny klip o księżnej.

Na przyjęciu, chociaż nie zobaczymy tego publicznie, nie zdziwiłbym się, gdyby był hołd dla Diany i jak by się poczuła, gdyby tam była. Byłby to naprawdę ciekawy dzień, gdyby Diana nadal tu była. Jestem pewien, że byłaby bardzo dumna ze swojego syna, tak jak wtedy, gdy William się ożenił.

Myślicie, że Diana byłaby dumna?

Księżna Diana skrywała wielki ciążowy sekret przed królową Elżbietą II! Dopiero teraz został ujawniony

Ujawniono tajemniczą wspólną cechę u Meghan Markle, księżnej Kate oraz księżnej Diany! Widać ją gołym okiem!

Ślubny sekret księżnej Diany wyszedł na jaw. Autorka sukni ślubnej prawie dostała zawału! Była bezradna!

I po tajemnicy! Joanna Przetakiewicz bez najmniejszych wątpliwości wyjawiła kto zaprojektuje Meghan Markle!


Księżna Diana z torebką Chanel

Księżna Diana z torebką Chanel

Księżna Diana i książę Karol w dniu ślubu

Księżna Diana i książę Karol w dniu ślubu

Książę William z księżną Dianą

Książę William z księżną Dianą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×