Szukaj

Księżna Camilla ma poważny problem z alkoholem. Sprawa wymknęła się spod kontroli

Księżna Camilla długo walczyła o akceptację przez królową Elżbietę i jej poddanych swojego związku z księciem Karolem. Niestety, jej problemy z alkoholem mogą wszystko zaprzepaścić. Dlaczego nie chce się poddać terapii?
Księżna Camilla ma problemy z alkoholem

Księżna Camilla ma problemy z alkoholem

Księżna Camilla nie należy do ulubieńców Brytyjczyków. Bardzo długo walczyła o to, żeby zaakceptowano jej związek z Karolem. Z pewnością wiele ja to kosztowało. Niestety najnowsze doniesienia prasy bulwarowej, dotyczące jej uzależnienia od alkoholu są bardzo niepokojące. Z pewnością nie przysporzy jej to sympatii. Co się dzieje z księżną Kornwalii?

Księżna Camilla ma problemy z alkoholem?

Księżna Camilla długo walczyła o swoje miejsce na dworze brytyjskim. Królowa bała się jej zaufać, myśląc, że kolejna partnerka jej syna przysporzy znowu samych kłopotów. Dodatkowo znano ją przecież jako tę, która miała z Karolem romans także wtedy, kiedy był mężem Diany. To nie dodawało jej popularności. Jednak po czasie Brytyjczycy zaczęli się do niej przekonywać. Zauważyli jej zbawienny wpływ na księcia. To obok niej zaczął się i uśmiechać i pokazywać ludzkie uczucia. Powoli zyskiwała coraz większą sympatię. Niestety, może się to zakończyć przez jej problemy z alkoholem.

Informacje o uzależnieniu i terapii odwykowej, na którą skierowała Camillę sama królowa, pojawiły się już w 2012 roku. Od tego czasu media donosiły o kilku skandalach z udziałem pijanej księżnej.

Podobno zaatakowała księżną Kate i samą Elżbietę II, tłumaczyła się wtedy, że pomieszała odrobinę alkoholu z lekami na wątrobę. Takie tłumaczenie nie wydało się nikomu wiarygodne. Karol, gdy zorientował się, że choroba zony wymyka się spod kontroli, próbował jej pomóc.

Zespół prywatnych ekspertów miał pomóc wyjść księżnej z alkoholizmu za pomocą 12-etapowego programu, w zaciszu pałacu. Niestety na niewiele się to zdało:

Gdy para pielęgniarek próbowała jej wytłumaczyć, że ma pozostać w swoim apartamencie na leczenie, Camilla uwolniła się, wybiegła z pałacu i ukryła się – powiedział pracownik dworu w Freerepublic.com – Ponad dwadzieścia osób przez prawie trzy godziny poszukiwało butelkę dżinu, którą udało się jej schować

Jak dalej podaje serwis, Camilla została znaleziona w kuchni, gdzie siedziała na podłodze, w jednej ręce trzymając pustą butelkę, a w drugiej podnosząc do ust ostatni kieliszek:

Była tak pijana, że nie mogła stać. Pracownicy dostali wózek inwalidzki i zawieźli ją z powrotem do pokoju. Karol nakazał wówczas dwóm pielęgniarzom pozostać pod ręką 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, by upewnić się, że Camilla zostanie na miejscu i wypełnia polecenia psychoterapeutów.

W 2017 roku podawano, że księżna Camilla walczy z nowotworem wątroby. Wszystkiemu winne miały być jej długoletnie problemy z alkoholem. Przez jakiś czas wydawało się, że księżnej udało się wyjść z nałogu, ale według doniesień mediów problem powrócił. Czy i tym razem królowa Elżbieta II wyśle synową na leczenie?

 


Książę Karol i księżna Camilla świętują rocznicę ślubu

Książę Karol i księżna Camilla świętują rocznicę ślubu

Księżna Camilla - przemówienie

Księżna Camilla - przemówienie

Camilla Parker-Bowles w Polsce. Obchody 75. rocznicy wyzwolenia KL Auschwitz-Birkenau

Camilla Parker-Bowles w Polsce. Obchody 75. rocznicy wyzwolenia KL Auschwitz-Birkenau

Dodaj komentarz

  • Ewa pisze:

    Bo na trzeźwo w tej rodzinie nie ma szans przetrwać. Dlatego Megan nie chcąc popaść w używki wymiksowała się z tego pseudo usłanego życiem różami

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×