Szukaj

Żona Prince’a ujawnia szokujące szczegóły życia z gwiazdorem

Śmierć dziecka Prince'a

Śmierć dziecka Prince'a

Książka byłej żony Prince’a – fragmenty

Od śmierci Prince’a minął już prawie rok. Muzyk był tak samo zdolny, jak kontrowersyjny, dlatego nikogo w sumie nie zaskoczyło, kiedy jego była żona Mayte Garcia postanowiła napisać książkę o swoim życiu z gwiazdorem. W zeszłym tygodniu publikowaliśmy fragmenty jej wywiadu dotyczące zmarłego gwiazdora i tragedii jaka miała miejsce w życiu pary – śmierci noworodka.

Zobacz: Była żona Prince’a pierwszy raz o śmierci ich dziecka. Zmagało się z ciężką chorobą

Tym razem mamy dla was fragmenty publikacji, w której Garcia bardzo szczerze opowiada o życiu z mężem. Co zaskakujące, twierdzi, że nie wiedziała o uzależnieniach Prince’a, aczkolwiek dostawała sygnały, że coś jest nie tak:

Któregoś dnia w 1994 roku zauważyłam, że jest jakby nieobecny i wycofany. Jak z nim rozmawiałam miał pusty, nieobecny głos i to mnie trochę wystraszyło, on rzadko chorował i tym razem zachowywał się inaczej (tłum. Jastrząb Post)

Żona artysty twierdzi, że sygnały o tym, że coś niedobrego dzieje się z gwiazdorem pojawiały się częściej:

Było kilka niepokojących epizodów kiedy byliśmy razem, zwłaszcza ten jeden, kiedy parokrotnie mówił mi, że jest chory albo że ma migrenę. Kiedy patrzę wstecz to widzę, że chodziło o coś innego, ale wtedy tego nie widziałam, może dlatego że nie chciałam.

Niedługo po tym jak Garcia dowiedziała się, że jest w ciąży, Prince trafił do szpitala z powodu przedawkowania środków odurzających. Został znaleziony przez ochroniarza nieprzytomny na podłodze, w kałuży własnych wymiocin. Lekarze zdecydowali się na płukanie żołądka i zalecili przyjmowanie węgla. Gwiazdor upierał się, że „wziął tylko aspirynę, która popił kieliszkiem wina”.

Mówił „miałem migrenę kochanie, wziąłem za dużo proszków, głupi błąd”. Nie chciał potem już nigdy o tym rozmawiać, a ja uwierzyłam jego obietnicom, że to się już nigdy więcej nie powtórzy.

Po śmierci synka, Prince zaczął się staczać po równi pochyłej:

Po tym jak odwołał dwa koncerty w grudniu (kiedy zmarł Amir)  znalazłam rozlane wino na dywanie i wymiociny na podłodze w łazience i zrozumiałam, że przechodzi przez coś bardzo trudnego. W pewnym momencie zaczęły mi ginąc tabletki Vicodinu (silnie uzależniający lek przeciwbólowy), które dostałam po cesarce, ale pomyślałam, ze zabrał mi  je, żebym nie zrobiła sobie krzywdy, żebym nie wzięła za dużo.

Garcia twierdzi, że jego dziwne i nieobecne zachowanie trwało aż do rozwodu w 1999 roku, dziesięć lat po tym jak się poznali:

O jego śmierci dowiedziałam się od jego drugiej ex-żony – Manueli Testolini – pamiętam tylko że obydwie bardzo płakałyśmy.

Dwa miesiące po śmierci artysty sekcja zwłok wykazała, że przedawkował fentanyl – lek silnie uzależniający i 25 razy silniejszy niż heroina.

Zobacz: Madonna po raz pierwszy szczerze o początkach swojej kariery! W trudnych czasach bardzo pomógł jej Prince

Żona Prince'a o jego uzależnieniach

Żona Prince’a o jego uzależnieniach

Książka byłej żony Prince'a. Fragmenty

Książka byłej żony Prince’a. Fragmenty


Prince na okładce People

Prince na okładce People

Nie żyje Prince

Nie żyje Prince

Prince zmarł na AIDS?

Prince zmarł na AIDS?

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×