Książę William wielokrotnie zdradził księżną Kate! Wyszły na jaw szokujące fakty z jego prywatnego życia!

książę William księżna Kate

Z kim książę William zdradził księżną Kate?

Wyszły na jaw niewygodne fakty z życia księcia Williama. Marci Moody w swojej książce o księżnej Kate przytacza szokujące fakty z imprezowego życia księcia Williama. Autorka sugeruje, że książę Cambridge zdradzał piękną Kate Middleton.

Księżna Kate i książę William uchodzą obecnie za wzorowe małżeństwo z trójką cudownych dzieci. Para poznała się wiele lat temu, gdy oboje byli jeszcze studentami historii sztuki na Uniwersytecie w St Andrews w Szkocji. Czasy studenckie rozpaliły ich serca na tyle, że bardzo szybko przypadli sobie do gustu i zostali kochankami. Niestety, książę William przerwał studia, a następnie poszedł do wojska. W tym czasie para spotykała się bardzo rzadko, stęskniona Kate wpadła w wir pracy w sklepie Jigsaw, wciąż jednak myślami była przy swoim królewiczu.

Kate mieszkała w Londynie, natomiast jej ukochany stacjonował daleko za miastem. Młody przystojny książę w mundurze co jakiś czas gościł w stolicy Anglii, jednak niekoniecznie czas swojej przepustki spędzał w towarzystwie Kate. Z kontrowersyjnej książki Kate. Księżna Cambridge, autorstwa Marci Moody, fani brytyjskiej rodziny królewskiej dowiedzieli się o licznych igraszkach księcia Williama, które sugerują, że imprezowy książę wielokrotnie zdradzał Kate:

Zamiast spędzać wolne dni w stolicy lub w Berkshire, wolał wypady do barów z kolegami z oddziału. Kiedy w końcu zjawił się w Londynie, wybrał się do klubu, ale bez Kate i intensywnie flirtował z jedną z dziewcząt, o czym nazajutrz doniosły wszystkie brukowce. Kate miała dość. Dla niej takie zachowanie oznaczało brak szacunku – podaje źródło.

Wiedzieliście, że z Williama był taki łobuz?

Księżna Kate zignorowała ciężarną Meghan Markle w obecności królowej! Na uroczystym spotkaniu w pałacu obie odstawiły istny cyrk! [WIDEO]

Księżna Kate wyciągnęła z szafy swój ulubiony zestaw! Po raz kolejny ubrała się dokładnie tak samo!

Meghan Markle podpadła nawet Charlotte i George’owi! Jak dzieci Kate reagują na jej obecność?


Księżna Kate kiedyś

Księżna Kate kiedyś

Księżna Kate i książę William w Irlandii

Księżna Kate i książę William w Irlandii

Księżna Kate i książę William na gali BAFTA 2019

Księżna Kate i książę William na gali BAFTA 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×