Książę William bawi się z dziećmi w ogrodach królewskich. Tak słodkich zdjęć jeszcze nie widzieliśmy

Książę William - zdjęcia z dziećmi

Książę William - zdjęcia z dziećmi

Książę William z okazji swoich urodzin opublikował zdjęcia, na których pozuje ze swoimi dziećmi. Niedawno pojawiły się kolejne, na których bawi się z Charlotte, George'em i Louisem - tak słodkich kadrów jeszcze nie widzieliśmy.

Książę William skończył 38 lat i świętuje Dzień Ojca. Z tej okazji na profilu @kensingtonroyal opublikował urocze zdjęcie z dziećmi: Charlotte, George’em i Louisem, co stało się rodzinną tradycją. Pozują w rozległym ogrodzie w rodzinnej rezydencji Anmer Hall w posiadłości Sandringham w Norfolk. Zdjęcia zostały zrobione na początku miesiąca przez Kate, a więc są bardzo aktualne i możemy podziwiać, jak bardzo zmieniły się pociechy pary.

Urodziny syna uczcił także książę Karol, który na swoim profilu udostępnił urocze zdjęcie z Williamem. Pod każdym z postów pojawiło się mnóstwo życzeń, za które książę podziękował kolejnymi kadrami z dziećmi.

Książę William bawi się z dziećmi. Zdjęcia

Na profilu @kensingtonroyal pojawiły się nowe kadry księcia William z dziećmi. Bawi się z nimi w pałacowych ogrodach. Zdjęcia wykonała oczywiście Kate, która stała się domowym fotografem. Widzimy na nich beztroski czas, jaki przyszły król spędza z Charlotte, Louisem i George’em. Nie da się ukryć więzi, jaka łączy rodzinę. Bezcenne chwile.

Zdjęcia pojawiły się wraz z podziękowaniami, które wystosował William do wszystkich tych, którzy złożyli mu życzenia urodzinowe.

Dziękujemy wszystkim za życzenia z okazji urodzin księcia Cambridge! – napisano.

Słodkie zdjęcia bawiącego się z dziećmi księcia zachwyciły internautów. Nie tylko komplementują go za to, jakim jest rodzinnym człowiekiem, ale także piszą o tym, że więź, jaką zbudował, jest widoczna gołym okiem. Pojawiło się także jeszcze więcej życzeń urodzinowych.


Książę William z dziećmi

Książę William z dziećmi

Książę William z dziećmi

Książę William z dziećmi

Książę William z dziećmi w 2020 roku

Książę William z dziećmi w 2020 roku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×