Książę William zajął stanowisko wobec Camilli jako przyszłej królowej. To bardzo twarda postawa

William, Camilla

William, Camilla

Książę William wypowiedział się na temat Camilli jako przyszłej królowej brytyjskiej. Co powiedział? Czy widzi ją w roli następczyni swojej babci?

Odkąd był nastolatkiem, książę William miał niełatwe relacje ze swoją macochą Camillą, księżną Kornwalii. Obserwował, co się działo między jego rodzicami. Księżna Diana powiedziała o ówczesnej kochance księcia Karola: jako o trzeciej osobie w małżeństwie i że było trochę tłoczno.

Teraz źródła donoszą, że William nieco zmienił nastawienie do żony ojca.

Książę William wypowiedział się na temat Camilli jako przyszłej królowej

Informator Woman’s Day mówi, że oziębłość 39-letniego Williama wobec Camilli nieco osłabła po tym, jak poślubiła jego ojca w 2005 roku, ale nigdy nie byli najlepszymi przyjaciółmi.

Will zaakceptował fakt, że Camilla jest tym, kogo wybrał jego ojciec i osobę, w której zawsze był zakochany – mówi wtajemniczony. – Ale on zawsze trzymał ją na odległość, a ona nigdy nie próbowała go zmuszać do serdeczności. William był przynajmniej bardziej ciepły niż Harry, który patrzył na nią w milczeniu, chyba że został zmuszony do rozmowy.

Ale teraz, gdy monarchia przygotowuje się do wejścia w nową erę, z 73-letnim Karolem na czele, sprawy zmienią się między najstarszymi członkami rodziny królewskiej. Po tym, jak 96-letnia królowa dała do zrozumienia w bezprecedensowym oświadczeniu, że Camilla ma jej pełne poparcie, aby być znaną jako Królowa Małżonka, kiedy Karol wstąpi na tron, obaj następcy tronu odbyli szczerą rozmowę.

Karol wie, że Camilla musi stawić czoła trudnej walce, by zdobyć sympatię opinii publicznej, i potrzebuje Willsa, by przetarł szlaki — mówi źródło – Poprosił Williama, aby był obok niej – i nie był pewien, czy jego syn się na to zgodzi.

Ku uciesze Karola, William poparł go:

Królowa rozmawiała prywatnie z Williamem na temat Camilla jako przyszłej królowej, a on zrozumiał jej argumenty – mówi źródło. – William akceptuje, że nadszedł czas, aby porzucić przeszłość i spojrzeć w przyszłość dla swojej rodziny, a Camilla jest tego częścią. Poza tym nauczył się podziwiać jej niezłomność i lojalność, a nawet zaczął jej ufać.

Wsparcie Williama nie mogło przyjść w lepszym momencie dla 74-letniej Camilli, która przygotowuje się na pamiętnik księcia Harry’ego, który ma się ukazać jeszcze tego roku. Doniesienia brytyjskich mediów sugerują, że może on zaatakować swoją macochę, aby pokazać, że nie zgadza się z decyzją pałacu, by nazywać ją królową.

Serce Williama otworzyło się na nią i będzie naprawdę zniesmaczony, jeśli Harry wyładuje na niej wszystkie swoje emocje. Nikt jeszcze nie wie, co dokładnie będzie w tej książce, ale William obiecał, że będzie obok Camilli, jeśli zrobi się tak brzydko – jak wszyscy podejrzewają.

Co sądzicie o postawie Williama? Czy Harry rzeczywiście zdecyduje się dyskredytować Camillę w swoich pamiętnikach?


Książę William wypowiedział się na temat Camilli jako przyszłej królowej

Książę William wypowiedział się na temat Camilli jako przyszłej królowej

Kate i William, Camilla i Karol – No time to die premiera

Kate i William, Camilla i Karol – No time to die premiera

Obchody 100-lecia bitwy pod Sommą. W pierwszym rzędzie od lewej: prezydent Francji Francois Hollande, premier Wielkiej Brytanii David Cameron, książę Karol. W drugim rzędzie od lewej: książę William, księżna Kate, książę Harry, księżna Camilla (fot. ONS)

Obchody 100-lecia bitwy pod Sommą. W pierwszym rzędzie od lewej: prezydent Francji Francois Hollande, premier Wielkiej Brytanii David Cameron, książę Karol. W drugim rzędzie od lewej: książę William, księżna Kate, książę Harry, księżna Camilla (fot. ONS)

Komentarze

 • Gość pisze:

  Bezjajeczny gość. Kamilę powinni pogonić.

  • Gość pisze:

   To rawda bo ta zgaga narobiła duzo bałaganu w królewskiej rodxinie

  • Gość pisze:

   Zna sprawy od środka. Jeżeli popiera macochę to wszystko jest ok.

  • Gość Lenka pisze:

   Camila i Karol jednak od wieku się kochali ,byli wobec siebie w porządku,Diane mu podstawiono ale chyba to jednak dobry mężczyzna dla kobiety bo brzydka jest a on tak ją kocha i myślę że poza sympatią dla Diany Karol się postawił w imię milosci

  • Gość pisze:

   Straszny babsztyl (

  • Gośćewora pisze:

   Nikt jej wyganiać nie bedzie. Poślubiła wdowca.
   A beznadziejny gość to ty.
   Jest ponad swary i złe decyzje , jak potrzebne jego poparcie to zdobyl się na to. Nie dąsa się jak paniczyk Haty.

  • Tina pisze:

   Też tak myśle że nie powinien dopuścić do tego aby Camile nazywano królowę po objęciu tronu przez Karola .
   A tak logicznie myśląc to William powinien objąć tron po Królowej Elżbiecie II a nie Karol bo co młody umysł to nie umysł 43 letniego Karola na dodatek schorowanego .T

  • Gość pisze:

   wina Karola, zachciało mu się młodej
   ładnej kobiety i ja zniszczył że swoją straszną baba.

  • KRystyna McBeldas pisze:

   Kamila I Karol sa Winni smierci Diany Kamila prostaczka wyrafinowana dogodzila Karolkowi w seksie ityle Diana byla ofiara I to ona jest w sercach ludzi Krolowa A Kamila tylko Naloznica

  • Gośćgosc pisze:

   Nie masz racji/William wie ci ribi/to świetny dyplomata i polityk /dlatego nie ujawnia swoich prawdziwych mysli i intencji.

 • To ja pisze:

  Dla mnie ta cała Camila to jest (PODŁA KOBIETA) grzecznie mówiąc…..

  • GośćMikołaj pisze:

   Bzdury piszesz Karol i Kamila są ofiarami dworskich konwenansów przez lata udowodnili ,że dię kochają i są dla siebie stworzeni nawet jak atrakcyjność seksualna przeminęła , a małżeństwo z Dianą było błędem i układaniem ludziom życia na siłę przez innych wszystowiedzących jak ty

  • Ela pisze:

   Cała prawda

  • Gośćwybór pisze:

   A ja uważam ze jest z klasą, czesto miłosc w tym wypadku wygrała. 😳Kazdy ma prawo wyboru nawet bedac w zwiazku…..

  • GośćW pisze:

   ZGADZAM SIĘ!!!

  • Gość pisze:

   Zamknąć ten cały cyrk,a królowe i książęta do pracy,niech zarabiają uczciwie a nie całe życie z podatków!

  • Gość Lidka pisze:

   Najgorsze co może się stać!!!! Camila królowa 🙈🙊

  • Gość pisze:

   A skąd ty wiesz, że im atrakcyjność seksualna przeminęła, pytałeś ich…..????

 • Laik pisze:

  Camila jak nadal będzie piła jak to robi obecnie to przepije cały majątek!..Kobieta bez honoru i zasad moralnych!..Zniszczyła Diane bez skrupułów sypiając z Karolem!..😡

  • Gość pisze:

   A może to rodzina królewska zniszczyła życie 2 kobieta?

  • Gość pisze:

   Zgadzam się stara alkoholiczka która zniszczyła młoda Diane poza tym związek Diany nie był niczym dziwnym sam Karol chciał się związać i to on jest największą zakałą rodziny królewskiej mam nadzieję Że umrze szybko i nie będzie mu dane być królem a jeśli chodzi o Camilę ta stara krowa nie nadaje się do niczego ☺️

  • Gość pisze:

   Dokładnie Camilla nie powinna zostać królową. Tylko William królem i KAteny jego żona. Żaden Karol i ta pijacki jego,wredne podłe i pijacki babsko😠😠😠

  • JOLA.B. pisze:

   Dokładnie Camilla nie powinna zostać królową. Tylko William królem i KAteny jego żona. Żaden Karol i ta pijacki jego,wredne podłe i pijacki babsko😠😠😠

  • Gość pisze:

   Ja sądzę że od lat robi za przykrywkę, która odwraca uwagę od jego homoseksualizmu

 • Gość pisze:

  ZNIES MONARCHIE!!!!

 • Gość pisze:

  William wydaje się super gościem. W przeciwieństwie do swojego brata, który żyje teraz na smyczy, pod dyktando swojej żony.

  • Gość pisze:

   Harry jest wspaniałą osobą nie daje sobą manipulować i dba o żonę i dzieci!

  • Gość pisze:

   Harry jest żonie jest po prostu bezwarunkowo posłuszny. Dzieci mają obaj, ich w to nie mieszaj. A ojca i brata to on ma głęboko w dup*e. Rzeczywiście wspaniała osoba hahahaha

  • Marta pisze:

   Kto tu jest na smyczy royalisci są mistrzami trzymania na smyczy a Harry jest wolny

 • Gość pisze:

  William ma gdzieś Kamilę i ojca, on chce władzy już. W mediach od dłuższego czasu pojawiają się informacje o konflikcie Williama z ojcem. William zapomina o hierarchii i wydaje jakieś prywatne oświadczenia bez porozumienia zarówno z krolowa, jak i z ojcem, do czego nie ma prawa. Na jakiekolwiek uwagi reaguje taka agresja, że zyskał przydomek Bulliam, od agresywnego psa.

  A ta „pomocna dłoń”, to projekcja brytyjskiej prasy, stworzona po to, by móc tekst skończyć atakiem na Harrego, a z agresywnego, miotającego Williama, zbawcę rodziny.
  Więcej niż orWdopofobne, że dalej Middletonowie maczają w tym palce.

  • Gość pisze:

   zanim zaczniesz wywlekać info z angielskich szmatławców, naucz się angielskiego. to meganica pastwiła się nad pracownikami. to ją nazywali bullie (nie od pasa tylko od bullie – czyli agresor, łobuz). to ona jest toksyczna i roszczeniowa jak nikt inny. A William, w przeciwieństwie do swojego brata ma klasę, szacunek do rodziny i do ludzi w ogóle.

  • Gość pisze:

   Zgadzam się w pełni. Stado darmozjadów.

  • Gość. Kuba pisze:

   Mieszkam w Anglii25 lat i wiem że większość Brytyjczyków nie trawi Camilii więc jak ktoś nie ma rozeznania niech zamilknie, bo mało krzywd narobiła ta zołza i pijaczka?

 • Gość pisze:

  Zmuszony? Miial 33 lata jak brał slub, nie mial swojego rozumu? A jeśli już się dal zmusić i na oczach całego świata złożył przysięgę Dianie jako zonie, to powinien słowa i przysięgi dotrzymać, skoro się do tego publicznie zobowiązał. Zamiast poświęcić siebie i swoje uczucie do Kamili. poświęcił zycie mlodziutkiej, zakochanej w nim 20.. letniej Diany. Gdyby jeszcze z Kamila byli dyskretni, ale on spędził z nią noc przed slubem i zaraz po ślubie, i jak mowila Diana, zawsze w malzenstwie byli we trójkę, Karol nawet nie próbował ukrywać swojej relacji z kochanka, a królowa matka udostępniała im dom do igraszek.
  William nie jest lepszy, pogardzal Kate za bieganie za nim, jego koledzy opowiadali, że czasami byli zażenowani że William traktował na imprezach Kate jak służąca, w ogóle ja lekceważył, nie rozmawiał z nią, bawił z innymi, a ja wysylal po drinki dla siebie i kolegów, od których zyskała przydomek Kate materac, bo jak William gdzieś balował i nie udało mu się żadnej laski wyrwać na nocne igraszki, to dzwonił do Kate, która zawsze była chętna i gotowa. I mimo takiego do niej stosunku dal się jej matce urobic i namówić na ten ślub, ale bardzo szybko zaczął wieść odwojne życie, zostawiając ciężarna żonę i balujac po Europie z kumplami i panienkami. W sieci jest nawet wideo z jednej z takich wypraw,
  Znał Kate, wiedział jaka jest i jaki ma do niej stosunek. A mimo tego sue ożenił, teraz już nie potrafi ukryć nawet publicznie pogardy do niej, wystarczy zobaczyć zdjęcia, jak na nią patrzy, kiedy Kate próbuje zabrać głos w towarzystwie.
  Od ponad roku nie mieszka z zona, Kate wysuszona na wiór, po co tak żyć.
  Czasami nie da się przewidzieć, jak malzenstwo się rozwinie, jak się uda, ale jak się w nie wchodzi z przymusu, a potem nie potrafi się tego prxusy ukryć, to bylo trzeba dać sobie spokój i nie niszczyć życia sobie i innym. Tu jedynymi zadowolonymi jest rodzina Middletonow, ale czy naprawdę warto było do tego poświęcić Kate.?

  • Gość pisze:

   Ty co przyjaciel domu królewskiego , że taki poinformowany 😂😂😂😂

  • Pepeś pisze:

   Zgadzam się jak najbardziej z tą opinią i jeszcze dodam, że Kamilę powinni popędzić na zbity łeb, bo weszła w ich rodzinę z kopytami.

  • Gość pisze:

   Lecz się człowieku i projektuj swoich traum i przegranych na innych