Szukaj

William publicznie zdradził sekret Kate. Odpowiedziała mu ripostą, po której zastygł na kilka sekund

Książę William i księżna Kate udawali romans

Książę William i księżna Kate udawali romans

Jaki talent posiada księżna Kate? Książę William wyjawił sekret swojej żony. Zdradził, jakie umiejętności ma przyszła królowa Wielkiej Brytanii. Nie obyło się bez zabawnej riposty.

Księżna Kate jest niezwykle lubiana przez kobiety na całym świecie. Żona Williama uważana jest powszechnie za wzór do naśladowania. Każda nowinka z jej życia cieszy się dużym zainteresowaniem, a w ostatnim czasie pojawia się ich coraz więcej. Wydawać by się mogło, że już niewiele ma przed nami do ukrycia, tymczasem jej mąż zdradził kolejną skrywaną przez nią tajemnicę.

Jaki talent posiada księżna Kate?

Księżna Kate z chęcią udziela się w mediach. Stale zabiera głos w obronie praw kobiet i dąży do tego, aby były one traktowane na równi z mężczyznami. Nie działa jednak lokalnie, ale sięga nawet do najodleglejszych zakątków świata. Dzięki temu media chętnie zapraszają ją do rozmów na wspomniane tematy, a sama para książęca nie unika nawet trudnych rozmów.

Kate i William osobom, z którymi się spotykają, okazują niezwykłą serdeczność. W ten sposób tworzą z nimi relacje, które starają się utrzymywać przez długi okres czasu. W zeszłym roku poznali grupę dziewczynek uczęszczających do szkoły w Pakistanie. Kilka dni temu postanowili połączyć się z nimi przez internet, aby przeprowadzić przyjacielską rozmowę.

Dziewczynki ze szkoły w Islamabadzie, chcąc urozmaicić nieco rozmowę, zaproponowały, że mogą wspólnie zagrać w grę Pictionary, czyli znane i u nas kalambury. Para została postawiona przed niezwykle trudnym zadaniem. W trakcie zabawy Kate i William musieli odgadnąć, co przedstawiają rysunki przygotowane przez uczennice. Po chwili namysłu udało im się odgadnąć hasła.

Kiedy nadszedł czas na rozmowę, Kate zapytała, czy cieszą się z powrotu do szkoły, a zadowolone dziewczynki z radością przytaknęły. One także przygotowały pytanie do pary książęcej. Jedną z nich ciekawiło to, czy para lubi rysować. Książę William szybko pospieszył z zaskakującą odpowiedzią:

Tak, zdecydowanie oboje trochę lubimy rysować. Kate jest w tym naprawdę bardzo dobra. Ja niestety o wiele gorszy.

Po chwili jego żona z rozbawieniem dodała:

Za mało ćwiczysz!

Na twarzy Williama pojawił się grymas zaskoczenia. Po kilku sekundach milczenia przyznał żonie rację:

To prawda, ćwiczę za mało.

Okazuje się, że Kate wciąż potrafi nas zaskakiwać. Liczymy, że wkrótce uda nam się zobaczyć jedno z jej dzieł.


Kate Middleton i książę William

Kate Middleton i książę William

Kate Middleton i książę William

Kate Middleton i książę William

Kate Middleton i książę William

Kate Middleton i książę William

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×