Szukaj

Zaczęło się! Książę William uruchomił obowiązujący na dworze proces przygotowawczy małego George’a do roli króla!

Książę George i książę William

Książę George i książę William

Dlaczego książę William zawsze trzyma za rękę syna?

Księżna Kate i książę William wielokrotnie podkreślali w licznych wywiadach, że chcą wychowywać swoje dzieci – księcia George’a i księżniczkę Charlotte – w jak najbardziej „normalny” sposób. Takie zadanie wydaje się dosyć karkołomne do wykonania biorąc pod uwagę kim są i w jakich warunkach się chowają, ale zarówno Kate jak i William dokładają wszelkich starań, żeby dać swoim pociechom jak najnormalniejsze dzieciństwo.

Pomimo starań książęcej pary, na królewskim dworze obowiązują zasady, których nawet młodzi i pełni entuzjazmu rodzice nie są w stanie zmienić. Jedną z takich zaskakujących reguł, jest to, że podczas pełnienia oficjalnych obowiązków księżna Kate zawsze trzyma za rękę córkę, a książę William syna!

To nie przypadek. To część procesu przygotowywania George’a do roli króla. Ojcowie przeważnie odpowiedzialni są za dyscyplinę, ochronę i zabezpieczenie rodziny. Nierzadko zdarza się, że ojciec z synem ustalają jego rolę w rodzinie. Panuje przekonanie, że potrzeba mężczyzny żeby wychować chłopca, patrząc na ich zdjęcia widać to wyraźnie. – cytuje specjalistkę do rodzicielstwa Jasmine Peters serwis Daily Mail.

My nie jesteśmy specjalistami, ale ta teoria jakoś nas nie przekonuje.

Księżna Kate stosuje ostre metody wychowawcze. W XXI wieku to brzmi jak absurd!

 

Co za widok! Księżna Kate i książę William pozowali z dziećmi do nowego, oficjalnego portretu. Księżniczka Charlotte skradła całe show!

Pod wielką choinką w pałacu zabraknie wypasionych prezentów dla George’a i Charlotte! Wszystko przez nowe zasady w rodzinie królewskiej!

 


Księżna Kate, książę William, księżniczka Charlotte, książę George - świąteczna kartka rodziny królewskiej 2017

Księżna Kate, książę William, księżniczka Charlotte, książę George - świąteczna kartka rodziny królewskiej 2017

Księżna Kate - płeć i imię trzeciego dziecka

Księżna Kate - płeć i imię trzeciego dziecka

Księżna Kate w niebieskiej sukience w Polsce

Księżna Kate w niebieskiej sukience w Polsce

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    To prawda, brak meskiego wzorca w wychowaniu chlopcow, widac po wiekszosci naszych zniewiescialych facetach wychowywanych przez mamusie, czesto samotne i karmionych piersia do matury

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×