Szukaj

William przyłapany na gorącym uczynku. W Kate zagotowało się, gdy zobaczyła zdjęcie zrobione z ukrycia

Książę William i księżna Kate

Książę William i księżna Kate

Książę William nie będzie zadowolony, że zdjęcia, które mu zrobiono z ukrycia, obiegły sieć. Dobrze wie, że oberwie mu się za to od Kate, w której podobno się zagotowało. O szczegółach poinformował magazyn New Idea.

Książę William i księżna Kate w kwietniu tego roku świętowali 9. rocznicę swojego ślubu. Tworzą bardzo zgrane małżeństwo. Zwieńczeniem ich miłości jest troje dzieci. Najstarszy syn, George, kilka dni temu skończył 7 lat, ich jedyna córka, Charlotte, to rezolutna 5-latka, a najmłodszy, Louis, ma 2 lata. Tabloidy przez ostatnich kilka lat co jakiś czas rozpisują się o wielkim kryzysie w ich małżeństwie, to oni nie przejmując się tym, żyją swoim życiem i obowiązkami.

Książę William pewnego dnia zasiądzie na tronie Wielkiej Brytanii. Jest drugi w kolejce, zaraz za swoim ojcem, Karolem. W dobie pandemii bardzo wspierał Brytyjczyków, zresztą razem z żoną, a nawet dziećmi, za co zaskarbił sobie jeszcze większą ich sympatię. Prowadzi rozmowy z różnymi grupami społecznymi. Głównie spotyka się z nimi w sieci, prowadząc rozmowy online.

Książę William przyłapany przez fotoreporterów

Książę William nadzoruje szereg akcji charytatywnych jako książę Cambridge, ale w tym tygodniu nadzorował także Kentucky Fried Chicken – całkiem dosłownie. Słynny członek rodziny królewskiej rozproszył odrobinę swoją uwagę i podczas spaceru po Londynie zajrzał do KFC. Wpatrywał się w gości jedzących kurczaka w pobliżu okna. Oczywiście złapało go kilka kamer i internet oszalał na punkcie fotografii. Najlepiej podłapał to brytyjski i irlandzki oddział KFC. To świetna reklama dla nich.

Internautów rozbawiło zdjęcie księcia. Żartują sobie:

  • On myśli: Och, po prostu nie mogę się doczekać, żeby zostać skrzydłem.
  • Kiedy miałam 13 lat, marzyłam, żeby książę tak się na mnie patrzył!
  • O, dajcie mi skrzydełko – piszą.

Za to Kate z pewnością nie będzie do śmiechu. Powszechnie wiadomo, że księżna bardzo dba o zdrową dietę, sama świetnie gotuje i William ma zakaz jadania fast foodów. Księżna postanowiła zadbać o jego zdrowie i formę, ale następca trony jest łasy na śmieciowe jedzenie.

New Idea twierdzi, że zdjęcia zrobione z ukrycia mocno rozzłościły żonę następcy tronu, która stara się jak może, zmienić jego nawyki, a on tęsknym spojrzeniem do wnętrza KFC rujnuje jej wyobrażenie, że udało jej się już sporo osiągnąć w odzwyczajaniu go od niezdrowego jedzenia.

William ma ostatnio ochotę na fast-foody i ich spożywanie zaczyna traktować jak rutynę. Tylko Kate jest niezadowolona z takiego stanu rzeczy, dlatego zagotowało się w niej, gdy zobaczyła zdjęcia – twierdzi źródło New Idea.

Oby tylko nie doszło do kolejnego kryzysu…


Książę William w KFC

Książę William w KFC

Księżna Kate i książę William w Londynie

Księżna Kate i książę William w Londynie

Księżna Kate i książę William z wizytą w piekarni

Księżna Kate i książę William z wizytą w piekarni

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×