Zamaskowany książę William przyłapany w centrum Londynu! Robił wszystko, by nikt go nie rozpoznał. Zobaczcie tylko, jak się ubrał

Książę William

Książę William

Książę William zaskoczył mieszkańców Londynu. Następca tronu w przebraniu sprzedawał gazety w centrum miasta. Jego zdjęcia są już hitem sieci!

Książę William w ostatnich dniach skupiał się przede wszystkim na obchodach 70-lecia panowania królowej Elżbiety II. Dla całej rodziny, ale też wszystkich Brytyjczyków był to wyjątkowy czas. Świętowano aż przez 4 dni, a wszystko rozpoczęła parada wojskowa Trooping The Colour. Ku zaskoczeniu zebranych, pomimo wcześniejszych deklaracji, na balkonie Pałacu Buckingham pojawiła się królowa Elżbieta II, którą przywitał wiwatujący tłum.

Monarchini skończyła niedawno 96 lat i w ostatnich miesiącach nie czuje się najlepiej. Już jesienią zeszłego roku mocno ograniczyła swoją działalność na rzecz monarchii. Robi tylko niezbędne minimum i unika publicznych wyjść. Babcia księcia Williama i Harry’ego ma już problemy z poruszaniem się i wspomaga się laską. Uparcie jednak ma nie korzystać z wózka, który proponowali jej jakiś czas temu medycy. Wiadomo, że większą część obowiązków przejęli już Cambridge’owie, którzy chcą jak najbardziej odciążyć leciwą królową Elżbietę II.

Książę William sprzedawał gazety na ulicacach Londynu

Książę William i jego żona Kate dali się poznać, jako najbardziej zaangażowani w życie monarchii członkowie rodziny królewskiej. Właśnie tym zaskarbili sobie ogromną sympatię Brytyjczyków, ale też samej królowej, dla której są wielkim wsparciem. Przejęli nie tylko część obowiązków Meghan i Harry’ego, ale też samej monarchini.

William bardzo angażuje się w sprawy obywateli i ostatnio postanowił ich nieco zaskoczyć. Następca tronu pojawił się na ulicach Londynu przebrany w uniform gazeciarza i sprzedawał The Big Issue. Dzięki niecodziennemu strojowi pozostał niemal nierozpoznawalny. Dopiero przy bliższym kontakcie przechodnie zauważyli, że czasopismo wręczył im nikt inny jak sam następca brytyjskiego tronu.

Zysk z czasopisma ma zostać przekazany na pomoc osobom bezdomnym. Zdjęcia księcia błyskawicznie obiegły social media.

To zaszczyt spotkać przyszłego króla, który okazał się bardzo skromny i pracował po cichutku w tle, pomagając najbardziej potrzebującym. Te „małe gesty” są często niewidoczne – napisał o nim emerytowany policjant.

Mieszkańcy Londynu nie ukrywali swojego zaskoczenia, a zarazem wielkiej radości ze spotkania z księciem. W końcu kto by się spodziewał, spotkać go w takiej roli. Jak widać, William nie boi się żadnych wyznań.

Więcej zdjęć w naszej galerii, którymi dzielili się mieszkańcy Londynu.


Książę William sprzedaje gazety

Książę William sprzedaje gazety

Książę William sprzedaje gazety

Książę William sprzedaje gazety

Księżna Kate, książę William, Charlotte i George w zamku Cardiff - jubileusz królowej

Księżna Kate, książę William, Charlotte i George w zamku Cardiff - jubileusz królowej

Komentarze

 • Mmmm pisze:

  Jak można tak ludzi wyzywać, niech was diabli, to są bracia oni sobie poradzą. Mam nadzieję, że oni nigdy tych durnych wypocin nie przeczytają.

 • Gość pisze:

  Szkoda mi go. Przez Hazza cierpi cała jego rodzina. Fałszywiec jeden. Wstąpił do sekty i nie wiadomo jak mu się teraz jego guru każe zemścić po tym, jak ich Brytyjczycy wybuczeli.

  • has pisze:

   Wybuczenie, przypadek incydentalny. Nieporównywalnie więcej oklasków i dowodów sympatii, takie fakty podaje brytyjska telewizji i prasa.

  • Gość pisze:

   Guzik prawda. Buczenia nie zagłuszyły nawet głośne dzwony (swoją drogą – sprytne). W UK ludzie ich nienawidzą. I słusznie.

 • ot ort pisze:

  Wstrętny typ, mściwy i pamiętliwy. To przez niego cierpi Harry.

  • Gość pisze:

   A może to Harry z Meghan nie chcieli stanąć w szeregu jak inni ? Smutne jest to ,że gdy pojawiła się jego żona zaczęło się sypać jak w jej Rodzinie ☹

  • Gość pisze:

   Hary to może podziękować swojej żonie a od jego brata odwalcuie się

  • Gość pisze:

   Harry cierpi przez ścierke, z którą się ożenił

  • Gość pisze:

   Oby był rzeczywiście msciwy i pamietliwy. Oby zniszczyc ten stary, tłusty odwlok, z którym prowadza się jego brat

  • Gość pisze:

   Problemem nie jest Meghan tylko jej dwurasowość. Przez dwa lata trwała nagonka angażująca wszystkie środki przekazu, oraz mowę nienawiści po to, żeby zmusić ją do opuszczenia rodziny. Zrobiono z Meghan kozła ofiarnego, żeby przykryć draństwo tej rodzinki.

  • Gość pisze:

   Za te wszystkie kłamstwa o rzekomym rasizmie w stosunku do meganicy, będziecie się smażyć w piekle. Judzicie tylko ludzi na siebie.

 • Gość pisze:

  czy wy pismaki wiecie co to znaczy zamaskowany????!!!!!bo ja widzę Williama w czapce z daszkiem i to tyle.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×