Książę William przeklina na oczach tłumu! W takim stanie go jeszcze nie widzieliśmy. Wszystko uchwyciły kamery

książę William

książę William

Książę William pozwolił sobie na zachowanie niezgodne z dworską etykietą. Następca tronu siarczyście zaklął na oczach tłumu. Nerwy przyszłego króla uchwyciły kamery. 

Książę William od dziecka żyje w blasku fleszy. Wnuk królowej Elżbiety II jest drugi w kolejce do tronu, tuż za swoim ojcem Karolem. 40-latek zdecydowanie jest ulubieńcem Brytyjczyków, a jego wizerunek ocieplają księżna Kate, która od ponad dekady jest jego żoną, a także troje dzieci. Rodzina jest podpatrywana przez fanów royalsów, którzy upatrują w Williamie idealnego władcy. Zawsze przestrzega on etykiety i w przeciwieństwie do swojego młodszego brata Harry’ego, stroni od skandali i broni dobrego imienia rodu Windsorów.

Kate również szybko wyrosła na ulubienicę tłumów. Mieszkańcy Wielkiej Brytanii porównują ją do księżnej Diany, która podobnie, jak ona także porywała tłumy. Małżonkowie często pojawiają się razem w czasie oficjalnych wyjść, ale szczególnie upodobali sobie kibicowanie rodakom w sportowych zmaganiach. Pojawili się także na kortach Wimbledonu.

Książę William przeklinał na oczach tłumu. Wszystko się nagrało

Książę William i jego żona uwielbiają rozgrywki tenisa i co roku pojawiają się na trybunach Wimbledonu. Cały świat przygląda się temu, jak kibicują sportowcom, a przy tym nie brakuje wielu emocji. We wtorek po południu Książę zawitał na zawody tenisistów i zawzięcie kibicował Camerronowi Norrie, który w ćwierćfinale rozgrywek zmierzył się z Belgiem, Davidem Goffinem.

Następca tronu bardzo przeżywał to, co działo się na korcie, gdy o kolejne punkty walczył jego rodak. Przyszły monarcha nieustannie się wiercił i demonstrował cały pakiet grymasów. W pewnym momencie, po kolejnym nieudanym zagraniu i poślizgnięciu się Norrie, pozwolił sobie nawet na przekleństwo. Niestety właśnie wtedy kamery skierowane były właśnie na niego i uchwyciły niezadowolenie wnuka królowej Elżbiety II. W sieci krąży nagranie z zachowaniem Williama.

Nie, nie, k*rwa no nie – skomentował popisy tenisisty.

Reakcja księcia nieźle rozbawiła internautów, którzy wszystko wyrazili w komentarzach. Uznali, że po tym, co widzieli na korcie, sami inaczej by tego nie ujęli. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem Brytyjczyka, który pokonał rywala 3:2.


książę William przeklina na Wimbledonie

książę William przeklina na Wimbledonie

książę William przeklina na Wimbledonie

książę William przeklina na Wimbledonie

książę William przeklina na Wimbledonie

książę William przeklina na Wimbledonie

Komentarze

 • Gość pisze:

  To że przeklął to jeszcze nic takiego. Cudownemu chłopcu monarchii wszystko się wybacza. Jestem ciekawa, jak ta sama monarchia by zareagowała gdyby zaklął jego brat. Awantura byłaby gotowa, a szmatławce by miały o czym pisać przez kilka miesięcy i co jakiś czas ktoś by jeszcze coś dodał. No cóż są równi i równiejsi, nawet gdy są braćmi.

  • Gość pisze:

   jego brat obmacywał obcą kobietę i co? i nic! jakby William to zrobił, fanki meganicy dostałyby piany na pyskach.

 • Gość Hali pisze:

  Co w tym takiego niestosownego?..W Polsce Europosłowie,politycy,aktorzy non stop używają wulgaryzmów i to nie takich!

 • Gość pisze:

  Wcale nie. Widać tylko: no no no fa… Resztę sobie dopowiedzieliście sami.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×