Szukaj

Nowe zamieszanie wokół rodziny królewskiej. Książę Karol przepadł w oczach królowej

Królowa Elżbieta i książę Karol

Królowa Elżbieta i książę Karol

Czy książę William przejął tron ​​od swego ojca księcia Karola na życzenie królowej Elżbiety II? Amerykańska kolorowa prasa nie ma co do tego wątpliwości. Co pisze?

Królowa Elżbieta II już podjęła decyzję. Książę Karol czy książę William będzie następnym królem? Zagraniczny tabloid nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości. Jakie argumenty podaje?

Czy książę William przejął tron na życzenie Elżbiety II?

National Enquirer opublikował historię, w której twierdził, że książę William przejął tron od ojca, z błogosławieństwem królowej, i że książę Karol, książę Harry i Meghan Markle zostali oficjalnie uznani za groźnych dla korony i już wykonywane są ruchy w celu pozbawienia ich tytułów.

Karol, który jest oskarżony o przyczynienie się do zamordowania matki Williama, Diany, prawdopodobnie zostanie wygnany wraz z Harrym, jego żoną i ich synem Archiem – powiedział tabloidowi pracownik dworu.

Książę William przejmie tron po królowej Elżbiecie II?

Książę William przejmie tron po królowej Elżbiecie II?

Tabloid nie zadał sobie trudu, by wyjaśnić, dlaczego królowa Elżbieta II rzekomo wybrała swojego wnuka na zastępcę księcia Karola. W rzeczywistości niedawno wzniosła toast w 70. urodziny swojego najstarszego syna, w którym określiła go mianem oddanego i szanowanego następcy tronu. Ponadto, należy pamiętać, że ustawa o dziedziczeniu z 1701 r. wymaga od parlamentu zmiany zasad, nie można tego zrobić na podstawie kaprysu monarchy.

Królowa nie wyparła się Księcia Walii, książę William nie przejął władzy i nikt nie został wygnany. Jak powszechnie informowano, książę Harry i Meghan zrezygnowali z roli starszych członków rodziny i opuścili kraj, ale zrobili to dobrowolnie i zachowali tytuł księcia i księżnej Sussex. Książę Karol i jego syn nie są wrogami, tylko dlatego, że w różnych momentach w przyszłości prawdopodobnie będą nosić koronę. W rzeczywistości, jak donosi Vanity Fair w lutym tego roku książę Walii i książę Cambridge są świetnym zespołem w swoim zaangażowaniu w kierowanie monarchią.

Tak więc sensacyjne doniesienia National Enquirer należy prawdopodobnie włożyć między bajki, jak wiele wcześniej pojawiających się w brukowcach teorii na temat walki o tron w brytyjskiej rodzinie królewskiej.


Królowa Elżbieta II z księciem Williamem, księciem Karolem i księciem George'm

Królowa Elżbieta II z księciem Williamem, księciem Karolem i księciem George'm

Książę William z Karolem - Dzień Ojca 2019

Książę William z Karolem - Dzień Ojca 2019

Książę William w latach 90.

Książę William w latach 90.

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×