Książę William spali się ze wstydu, gdy zobaczy ten filmik. Teraz już wiemy, jakie problemy sprawiał Dianie

Książę William

Książę William

Do sieci trafił uroczy filmik z księżna Dianą, która bawiła się z Williamem i Harrym. Ten pierwszy stwarzał jej poważne problemy wychowawcze. Co robił?

Księżna Diana była pierwszą żoną księcia Karola. Para arystokratów doczekała się dwojga synów: księcia Williama księcia Harry’ego. Niestety małżeństwo ich rodziców nie wytrzymało próby czasu. Znudzony Karol zaczął zdradzać piękną żonę z Camillą Parker-Bowles, co skończyło się rozwodem. Zdrady męża i zachowanie reszty royalsów sprawiły, że Diana zaczęła być traktowana przez Brytyjczyków jako „królowa ludzkich serc”. Tysiące osób jednoznacznie opowiedziało się po jej stronie w konflikcie z resztą dynastii.

Niestety Diana nie żyła długo. W sierpniu 1997 roku, w wieku zaledwie 36 lat, zginęła w tragicznym wypadku samochodowym w Paryżu. Wraz z nią zginął jej ówczesny partner, Egipcjanin Dodi Al-Fayed. Miliony fanów royalsów z całego świata do dziś tęsknią za swoją idolką i chętnie wracają do archiwalnych materiałów z jej udziałem.

Właśnie powinni się oni czuć szczególnie usatysfakcjonowani, ponieważ w sieci pojawił się filmik przedstawiający zabawę księżnej Diany z jej malutkimi synami.

Stary filmik z księżną Dianą. Jak zachowywał się na nim książę William?

Wideo udostępniono na platformie TikTok. Widać na nim Dianę, która niosąc Harry’ego na rękach, próbuje nakłonić Williama, by wraz z nimi opuścił teren ogrodu w Pałacu Kensington. Chłopiec nie miał zamiaru ustępować. Zmiękł, dopiero gdy mama powiedziała mu:

W porządku, to w takim razie to Harry będzie się dobrze bawić (w domu).

Mały zazdrośnik, głośną krzycząc: „nie, nie, nie!”, natychmiast wykonał polecenia księżnej.

@1ladyydianawales

Diana : “Harry will have the fun then” William : NONONONO #princessdiana #princewilliam #princeharry #kensingtonpalace #viral #fyp

♬ original sound – Lady Diana

Uroczy filmik obejrzały już setki tysięcy internautów. Większość z nich jest zauroczona zachowaniem chłopców. Wielu z nich zwróciło jednak uwagę na to, że William był niezłym łobuziakiem i sprawiał problemy wychowawcze. Jego zachowanie z dzieciństwa nijak nie pasuje do tego, które znamy z ostatnich lat. Czasem wydaje się nam wręcz, że trudno znaleźć drugiego tak dobrze ułożonego i spokojnego członka dynastii…

Lubicie śledzić poczynania royalsów?


Filmik z księciem Williamem i księżną Dianą

Filmik z księciem Williamem i księżną Dianą

Filmik z księciem Williamem i księżną Dianą

Filmik z księciem Williamem i księżną Dianą

Filmik z księciem Williamem i księżną Dianą

Filmik z księciem Williamem i księżną Dianą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×