Książę William nie pozostał obojętny na napady furii Meghan. Po jednym z nich wsparł upokorzoną przez nią pracownicę

Książę William wsparł pracownicę upokorzoną przez Meghan

Książę William wsparł pracownicę upokorzoną przez Meghan

Piękny gest księcia Williama. Arystokrata zdobył się na niego po tym, gdy dowiedział się o tym, jak Meghan upokorzyła pracownicę. Brawo! 

Książę William księżna Kate to najpopularniejsza para w dynastii Windsorów. Młodzi pobrali się ponad dekadę temu i wychowują razem troje dzieci: George’a, Charlotte i Louisa. Niestety relacje z częścią ich krewnych nie są najlepsze. Chodzi przede wszystkim o księcia Harry’ego i Meghan Markle, którzy przed kilkoma laty opuścili Anglię.

Już w Stanach Zjednoczonych udzielili oni wywiadu Oprah Winfrey, podczas którego w mocnych słowach zaatakowali resztę royalsów. Nie zabrakło m.in. oskarżenia ich o rasizm (matka Meghan jest Afroamerykanką – przyp. red.). Od tego czasu relacje między Williamem a Sussexami są fatalne. Nie poprawiła ich nawet niedawna wizyta Harry’ego i Meghan w Wielkiej Brytanii. Małżeństwo zdecydowało na krótko wrócić do kraju po tym, gdy dowiedziało się pogarszającym stanie zdrowia królowej Elżbiety II.

Książę William wsparł pracownicę upokorzoną przez Meghan

W ostatnich dniach małżonka Harry’ego znów popadła w tarapaty. Wszystko za sprawą książki Courtiers: The Hidden Power Behind The Crown. Roi się w niej od pogrążających ją informacji. Wiele z nich dotyczy tego, w jaki sposób traktowała pracowników dworu królewskiego. Rzekomo miała na nich wylewać swoje frustracje i ich mobbingować.

Jak przekonuje autor książki, po jednym z napadów złości Meghan, królewska doradczyni zalała się łzami. William nie zostawił tego bez reakcji. Gdy tylko się o tym dowiedział, odnalazł poszkodowaną i zapytał:

Mam nadzieję, że wszystko w porządku?

Następnie pochwalił ją za to, że „wykonuje naprawdę dobrą robotę”.

Takie zachowanie Williama bardzo spodobało się Lady Campbell, ekspertce ds. royalsów, która w rozmowie z GB News pochwaliła księcia i zasugerowała, że od samego początku wspierał on źle traktowanych pracowników.

Gratulacje dla Williama. Rozumiem, że to on od samego początku wspierał pokrzywdzonych, zastraszanych pracowników – powiedziała.

Jesteście pod wrażeniem postawy następcy tronu Zjednoczonego Królestwa?


Kate i William w Centrum Kultury Ukraińskiej

Kate i William w Centrum Kultury Ukraińskiej

Meghan Markle płacze na pogrzebie królowej Elżbiety II

Meghan Markle płacze na pogrzebie królowej Elżbiety II

Książe William i Księżna Kate po narodzinach księcia Louisa

Książe William i Księżna Kate po narodzinach księcia Louisa

Komentarze

 • Gośćtfu pisze:

  Do „redaktorów”-dośc wstawiania dupny h tematów!Na świecie dzieją się ważne rzeczy a pierdoła mi odwracają uwagę ludzi od tego,co naprawdę ważne!!

 • Gość pisze:

  William posiada klasę, widać po nim, ze przeżywa zachowanie Harrego, który okazał się głupcem. Zreszta nigdy nie był Harry rezolutny, miał kilka wpadek, poza tym naukę bardzo ciężko przyswajał. Ukończył studia tylko dlatego, ze jest Royalsem.

  • Gość pisze:

   On nie ukończył żadnych studiów, ma średnie wykształcenie, zresztą rzeczywiście zdobyte tylko ze względu na pochodzenie.
   Wcześniej royalsi trzymali w zamknięciu swoich mało rozgarnietych krewnych, jak widać mieli rację.

 • Gość pisze:

  Brawo William.
  Gdyby Harry mial rozum to po takich występach sam wykopalby jachtowke

 • Gość pisze:

  Ten lepszy brat musiał naprawiać błędy gorszego.

 • Gość pisze:

  Co za ściek.
  Jak była przemoc, to sprawę do sądu, jak to są bzdury i szczucie to to Willuś i udupić, bo poza tabloidowym szczekaniem, żadnych konkretów, żadnych dowodów, żadnych nazwisk.

  • Gość pisze:

   Po co? Meg to debilka, skłocila się z jedną z najpotężniejszych rodzin na świecie i z tabloidami. A potężnych sojuszników brak, nawet opinia publiczna jest przeciwko niej.
   I jedni i drudzy chcą ja skompromitowac i dojechać.
   Nawet Diana miała więcej rozumu niż transica harrego :)))

  • Gość pisze:

   Jak oskarżyli rodzinę o rasizm bez żadnych dowodów to klaszczesz dupskiem, ale jak kilkoro ludzi zeznaje, że się nad nimi znęcała to dupsko rozdarte i szczeka…

  • Gość pisze:

   Żadne „kilkoro ludzi zeznaje”, tylko dwie osoby, które się z oskarżeń wycofały, jako nieprawdziwych.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×