Szukaj

Książę William żartuje ze swojego wyglądu podczas oficjalnego wystąpienia. Co za dystans

Książę William

Książę William

Książę William rozmawiał z personelem wojskowym i żartował z nimi na temat swojego powrotu do formy. Co mówił i co ma być jego motywacją?

Książę William rozmawiał z personelem wojskowym obecnie służącym poza granicami Wielkie Brytanii – w Somalii, Katarze i krajach Zatoki Perskiej podczas rozmowy wideo z okazji Tygodnia Pamięci. W trakcie zażartował sobie na temat swojej formy fizycznej. Co powiedział?

Książę William żartuje na temat swojej formy fizycznej

Tydzień Pamięci jest okazją, żeby porozmawiać o wadze sił zbrojnych kraju i do tego, aby oddać hołd służącym w nich żołnierzom, którzy codziennie narażają się dla bezpieczeństwa innych.

Świetnie rozumie to książę William, który sam służył w armii, dlatego odbył rozmowę wideo z przedstawicielami brytyjskich sił zbrojnych. Powiedział im:

Mam nadzieję, że wiecie, że wciąż myślimy o was wszystkich i ważnej pracy, którą wszyscy wykonują, i że wszyscy jesteśmy bardzo wdzięczni.m Mam nadzieję rownież, że w Niedzielę Pamięci będziemy mogli przypomnieć ludziom, jak bardzo zaangażowani i zdeterminowani są wszyscy ludzie, których mamy w Siłach na całym świecie.

Przypomniano księciu historię, jak wziął udział w akcji przejęcia narkotyków na Karaibach, które były warte 4 miliony funtów, kiedy służył jako pilot helikoptera na pokładzie HMS Iron Duke w 2008 roku.

Instruktor ds. sprawności fizycznej Damon Bell rozmawiał z następcą tronu z pokładu HMS Montrose, który w zeszłym miesiącu przechwycił ponad 450 kg metamfetaminy przemytnikom z Cieśniny Ormuz.

Tylko połowę tego, co dostałeś na Iron Duke, ale i tak bardzo dobrze – powiedział Williamowi.

Nie zamierzałem o tym wspominać, ale cieszę się, że wciąż się o tym mówi – zażartował książę.

Wspominając swój czas na morzu, William zażartował ze swojej sylwetki:

Pamiętam, jak zostałem przyłapany przez ludzi takich jak ty Damon, ale na Iron Duke’u. Ćwiczenia fizyczne na pokładzie zawsze były fajnie spędzonym popołudniem. Myślę, że po blokadzie mogę potrzebować twoich umiejętności, aby pomóc wrócić do formy – mówił dalej książę, udowadniając, że ma do siebie niemały dystans.

Damon odpowiedział:

Zawsze, sir, kiedy tylko będziesz gotowy – odpowiedział.

Książę z pewnością nawiązywał do informacji, które pojawiły się w prasie, że musi dbać o siebie, a za jego formę zabrała się również Kate. Po blokadzie przybyło mu kilogramów i ma usilnie pracować nad powrotem do sylwetki sprzed pandemii, ale jak widać podchodzi do tego z humorem.


Książę William pije piwo w barze

Książę William pije piwo w barze

Książę William i księżna Kate podczas obchodów Dnia Pamięci Ofiar Holocaustu w Wielkiej Brytanii

Książę William i księżna Kate podczas obchodów Dnia Pamięci Ofiar Holocaustu w Wielkiej Brytanii

Księżna Kate i książę William na przyjęciu w pałacu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×