Szukaj

Książę William całkowicie zmienił swoją fryzurę! Fani księcia są w wielkim szoku! A co na to księżna Kate?

Książę William i księżna Kate

Książę William i księżna Kate

Książę William ogolił się na łyso

Książę William zawsze budził spore zainteresowanie mediów plotkarskich, jednak należy szczerze przyznać, że to jego piękna małżonka – księżna Kate przeważnie zabiera całe show podczas oficjalnych wydarzeń. Aktualnie role chwilowo się odwróciły! Choć Kate swoją trzecią ciążą zdecydowanie bije wszystkie rekordy popularności w mediach, William jednym krótkim cięciem na chwilę odwrócił uwagę mediów na siebie!

Książę postanowił przed narodzinami swojego trzeciego potomka zmienić wygląd. Przyszły tata zdecydował się na szokującą wielu fanów rodziny królewskiej fryzurę, ogolił się bowiem za zero! Nowy look książęcy mogliśmy podziwiać podczas ostatniej oficjalnej wizyty.

Przypomnijmy, że syn księżnej Diany i księcia Karola jako dziecko i nastolatek zawsze miał gęste blond włosy. Z wiekiem jednak włosy na głowie Williama straciły swoją moc, książę coraz bardziej zaczął przypominać  swojego łysiejącego ojca – księcia Karola. W ostatnich latach William przyzwyczaił nas do krótko przyciętych włosów.

Obecnie mąż księżnej Kate całkowicie pozbył się ostatnich włosów na głowie! Po tym ostrym zabiegu fryzjerskim William wygląda młodziej, fani są zachwyceni jego nowym wcieleniem, niektórzy jednak uważają, że William upodobnił się teraz do księcia Edwarda, pojawiły się też głosy, że książę wygląda teraz bardziej męsko.

  • Wygląda jak książę Edward!

  • Dobrze wygląda, on fajnie wygląda z włosami czy bez nich.

  • Sexy! Tego mu było trzeba. Będzie czwarte dziecko 🙂

A Wy jak oceniacie łysego księcia Williama?

Królowa Elżbieta II zdradziła słodką tajemnicę! To nie ona rządzi na królewskim dworze! Jest ktoś jeszcze bardziej stanowczy!

Księżna Kate nie zdołała tym razem ukryć brzuszka! Obcisły sportowy strój zdradził wszystko!

Zamieszanie na brytyjskim dworze! Książę William nie nosi obrączki! Jest oficjalny komentarz


Książę William ogolił się na łyso

Książę William ogolił się na łyso

Książę William ogolił się na łyso

Książę William ogolił się na łyso

Książę William ogolił się na łyso

Książę William ogolił się na łyso

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×