Szukaj

William jest oburzony zachowaniem Meghan i Harry’ego. Nie spodobało mu się, co zrobili ze zdjęciem Diany

Księżna Diana, William, Harry, Meghan

Księżna Diana, William, Harry, Meghan

Meghan Markle i książę Harry niedawno ruszyli ze swoją stroną internetową. Jeden z ich pomysłów szczególnie nie spodobał się Williamowi. Dlaczego?

Meghan Markle i książę Harry w 2020 roku odeszli z rodziny królewskiej. Swoje funkcje przestali pełnić pod koniec marca. Od tego momentu zdążyli przeprowadzić się do Stanów Zjednoczonych, gdzie kupili piękną posiadłość w Santa Barbara. Tam nie tylko skupiają się na wychowywaniu synka, Archiego, ale także koncentrują się na działalności charytatywnej.

Meghan i Harry są właścicielami firmy producenckiej. Podpisali już kontrakty z platformą Netflix oraz Spotify. Założyli też organizację non profit ArchwellNiedawno ruszyli ze stroną internetową.

Ich pierwsze działania nie przeszły bez echa. Małżonkowie na stronie wykorzystali dwa zdjęcia — jedno przedstawiało księcia z Dianą, kiedy był małym chłopcem, drugie Meghan jako dziewczynkę z matką. Dołączyli do tego komentarz:

Jestem synem mojej matki. A ja jestem matką naszego syna. Razem dostarczamy Ci Archewell. Wierzymy w to, co najlepsze w ludzkości. Ponieważ widzieliśmy to, co najlepsze w ludzkości. Doświadczyliśmy współczucia i życzliwości. Od naszych matek i nieznajomych. W obliczu strachu, walki i bólu, łatwo jest stracić to z oczu. Razem możemy wybrać odwagę, uzdrowienie i połączenie – napisali Sussexowie.

Archwell - Harry i Meghan uruchomili stronę internetową

Archwell – Harry i Meghan uruchomili stronę internetową

Książę William oburzony pomysłem Meghan Markle i Harry’ego

Chociaż nowa strona Meghan i Harry’ego z każdym dniem zyskuje popularność, podobno sposób, w jaki jest promowana, nie podoba się Williamowi. Ekspert królewski Phil Charles w rozmowie z MailOnline twierdzi, że mąż Kate obawia się wykorzystywania wizerunku jego zmarłej matki:

Myślę, że William będzie nieco zmartwiony, jeśli Harry użyje Diany w którymkolwiek ze swoich przedsięwzięć charytatywnych lub handlowych bez konsultacji z nim, i nie sądzę, że byłby szczęśliwy, gdyby Harry wykorzystywał kultowy status swojej matki — komentował w rozmowie z Mail Online.

Mężczyzna zwrócił też uwagę na sposób, w jaki Harry się przedstawił. W swoim komunikacie ani razu nie wspomniał o ojcu, co także miało się nie spodobać Williamowi:

Bardzo ważne jest również to, że Harry nazywał siebie „ synem swojej matki ”, ale nie wspomniał o księciu Karolu. William chce być teraz jak ojciec i podąża jego śladami w swoich działaniach na rzecz ochrony środowiska i ochrony przyrody.

Karol obawia się, że zachowanie Harry’ego może ochłodzić relacje, jakie łączą go z bratem. Od dłuższego czasu mówi się, że między książętami panuje konflikt, o którym pisaliśmy m.in. tutaj.


Meghan i Harry

Meghan i Harry

Meghan i Harry

Meghan i Harry

Meghan i Harry

Meghan i Harry

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×