Szukaj

Książę William o dzieciach. George to niezłe ziółko, ale i tak więcej problemów sprawia Charlotte

Książę William i księżniczka Charlotte

Książę William i księżniczka Charlotte

Książę William podczas rozmowy w najnowszym filmie dokumentalnym, zdradził szczegóły o swoich dzieciach. Mała Charlotte potrafi być trudna.

Księżna Kate i książę William niedawno podzielili się na Instagramie słodkim klipem przedstawiającym ich dzieci, księcia Georgeaksiężniczkę Charlotte i księcia Louisa, zadających pytania Davidowi Attenborough. Wideo podbiło sieć. Fani rodziny królewskiej są zachwyceni, gdyż to pierwszy raz kiedy mogli usłyszeć głosy dzieci „na żywo”. Nagranie bardzo szybko obiegło cały świat i sprowokowało inne dzieci do wielu pytań.

Książę William wyznał, jaki charakter mają George i Charlotte

Odkąd William stał się ojcem trójki słodkich dzieci, jego życie wyraźnie się zmieniło. Mężczyzna poczuł, że beztroskie chwile już dawno się skończyło. W filmie dokumentalnym In Planet For Us All wyznał:

Możesz być szczęśliwym młodym facetem, cieszyć się imprezami, a potem nagle mówisz: „Jest tu mała osoba i ja jestem za nią odpowiedzialny. Teraz mam George’a, Charlotte i Louisa – oni są moim życiem. Moje spojrzenie na świat całkiem się zmieniło.

Następnie podzielił się zaskakującymi szczegółami dotyczącymi swojej rodziny. Wszystko to odbyło się podczas wizyty w Liverpoolu, gdy zrobił niespodziankę grupie dzieci, które zbudowały hotel dla robaków, nazwany Bugingham Palace. Wnuczek królowej Elżbiety II, gdy witał się z jedną z dziewczynek, ta skierowała do niego dość bezpośrednie pytanie:

Czy księżniczka Charlotte jest bardziej bezczelna, niż książę George? – spytała mała Daisy.

Nie, są tak bezczelni jak wszyscy – odparł William z uśmiechem.

Inna dziewczyna, Poppy, zapytała wtedy:

Czy książę George nauczył Cię używania nici dentystycznej?.

Nie, on nie potrafi jej używać. To Charlotte potrafi nitkować – odpowiedział William. Może to robić nawet o czwartej. Oj, nie chcesz widzieć, jak używam nici dentystycznej. Kate może nitkować, ale ja nie.

Książę dodał także ze śmiechem:

Lubisz kłopoty? Jesteś jak moja mała Charlotte! Z wiekiem dostarcza więcej problemów niż George. Ile ona ma lat? – zwrócił się następnie do jej opiekunki. – Ona ma trzy latka – odpowiedziała matka.

W nowym filmie dokumentalnym możemy także być świadkami rozważań młodego ojca, na temat tego, jak jego dzieci wpłynęły na jego zaangażowanie w ochronę środowiska.

Chcę być pewien, że przekazuje młodym pokoleniom dziką przyrodę w jak najlepszym stanie. George, Charlotte, a teraz Louis w moim życiu zmienili bardzo wiele – wyznał.

Taka postawa zasługuje zdecydowanie na pochwałę.


Charlotte w wywiadzie z sir Davidem Attenborough

Charlotte w wywiadzie z sir Davidem Attenborough

księżniczka Charlotte z Louisem

księżniczka Charlotte z Louisem

księżniczka Charlotte

księżniczka Charlotte

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×