Szukaj

Książę William nie nosi ślubnej obrączki! Powód? Księżnej Kate dopiero musi być przykro

Z palca księcia Williama zniknęła ślubna obrączka! Dlaczego następca brytyjskiego tronu nie nosi najważniejszego symbolu małżeństwa? Powód raczej nie ucieszy księżnej Kate.

Księżna Kate i książę William przez lata uchodzili za idealne małżeństwo. Wszystko zmieniło się kilka tygodni temu, kiedy w mediach zaczęły pojawiać się informacje o rzekomym kryzysie. Miał on być na tyle silny, że para zaczęła podobno poważnie myśleć nad rozwodem.

Całej sytuacji nie poprawił fakt, że żona Williama spakowała walizki i na kilka dni wyprowadziła się do matki. Chociaż przed obiektywami kamer małżonkowie nadal uchodzili za duet idealny, a prawnicy wydali oficjalne oświadczenie, z którego jasno wynika, że rozwodu nie będzie, królewscy fani znów zaczęli się niepokoić.

Okazuje się bowiem, że książę William nie nosi obrączki. Czy wszystkiemu winny jest rzekomy kryzys? Nic bardziej mylnego. To nie konflikt małżonków, a fakt że wnuk królowej Elżbiety II nigdy nie lubił mieć na sobie żadnej biżuterii. Właśnie dlatego na palcu księcia nigdy nie zobaczymy obrączki, ani żadnego innego sygnetu, o wszelkich wisiorkach na szyi czy bransoletach na rękach nie wspominając. O całej sytuacji ponoć doskonale wie księżna Kate, która jeszcze przed ślubem musiała zaakceptować raczej przykrą decyzję swojego wybranka.

Chociaż powód, dla którego książę nie nosi obrączki wydaje się być zrozumiały, księżnej z pewnością z tego powodu może być smutno.

Zobacz: Książę William wyznał, czy zaakceptowałby homoseksualizm u swojego dziecka. Jakie ma obawy?

Zobacz: Książę William oniemiał na widok prezentu od księżnej Kate! Czegoś tak pięknego nie zapomni do końca życia!

Zobacz: Temat rozwodu Kate i Williama znowu na tapecie! Jedno zdjęcie z intymnej sytuacji ostatecznym dowodem w sprawie


Książę William i księżna Kate

Książę William i księżna Kate

Książę William nie nosi obrączki

Książę William nie nosi obrączki

Księżna Kate i książę William w Dundee

Księżna Kate i książę William w Dundee

×