Szukaj

Książę William nie chciał ślubu z Kate Middleton. Rodzinne interesy skłoniły go do zmiany zdania

Księżna Kate i książę William

Księżna Kate i książę William

Książę William i Kate Middleton uchodzą za wzorowe małżeństwo i świetnych rodziców. Okazuje się, że o mały włos nie obserwowalibyśmy takiej sielanki. Zagraniczne media donoszą, że przyszły król wcale nie spieszył się do ołtarza.

Kate Middleton i książę William są bardzo zgranym, szczęśliwym małżeństwem i rodzicami wspaniałej trójki – Georgea, Charlotte i Louisa. Świetnie odnajdują się w wypełnianiu obowiązków wobec rodziny królewskiej. Syn Karola zdaje się w pełni świadomie przygotowywać do roli przyszłego króla Wielkiej Brytanii.

Podczas oficjalnych spotkań William jest spokojny, swobodny, widać, że czuje się w tym świecie jak ryba w wodzie. Nie zawsze jednak tak było, a do ślubu z Kate o mały włos wcale by nie doszło – przynajmniej takie doniesienia docierają do nas z Wysp Brytyjskich.

Dlaczego książę William nie chciał się ożenić?

Związek Williama i Kate był dosyć długi i burzliwy zanim doszło do zaręczyn, a potem ślubu pary. W 2007 roku nawet ze sobą zerwali, żeby na powrót się zejść i powiedzieć sobie tak w 2011 roku, podczas jednego z najbardziej komentowanych ślubów w historii.

Ślub księcia Williama i księżnej Kate (fot. ONS)

Ślub księcia Williama i księżnej Kate (fot. ONS)

Kiedy doszło do chwilowej przerwy w ich związku William oddał się kawalerskiemu życiu. Szalał w nocnych klubach Londynu, bawił się na całego, co najmniej jakby mu ciężki kamień spadł z serca. Jednak uczucie okazało się silniejsze, a i Kate zrobiła wszystko, żeby odzyskać ukochanego.

Jednak właśnie światło dzienne wyszły pewne rewelacje. Otóż podobno książę William wcale nie chciał ślubu. Na chwilę przed nim próbował wszystko odwołać. Są też tacy, którzy  twierdzą, że tego dnia czuł się tak samo nieszczęśliwy jak Diana. To dość szokujące doniesienia, zważywszy na obrazek, jaki teraz obserwujemy w rodzinie Cambridge’ów.

Co spowodowało, że William się opamiętał i ustatkował? Andrew Morton, królewski biograf, w jednej z publikacji zdradził:

Dopiero świadomość, że jest drugi w kolejce do tronu, skłoniła go do decyzji o ustatkowaniu się.

Z dzisiejszej perspektywy można wnioskować, że decyzja o ślubie z Kate i ustatkowaniu się, była jednak trafna, bo William wygląda na człowieka spełnionego i szczęśliwego.

 


Księżna Kate i książę William świętują Dzień Matki

Księżna Kate i książę William świętują Dzień Matki

Księżna Kate i William - Dzień Wspólnoty Narodów 2020

Księżna Kate i William - Dzień Wspólnoty Narodów 2020

Księżna Kate i książę William z wizytą w Irlandii

Księżna Kate i książę William z wizytą w Irlandii

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×