Szukaj

Książę William pokazał najpiękniejsze zdjęcie ze wszystkimi dziećmi! Brakuje tylko księżnej Kate!

Książę William sfotografowany ze wszystkimi swoimi dziećmi! To najpiękniejsze zdjęcie, jakie widzieliśmy w ostatnim czasie! Ujrzało ono światło dzienne z okazji minionych, szóstych urodzin księcia George’a! 
Książę William

Książę William

Brytyjska rodzina królewska wzbudza na całym świecie spore zainteresowanie. Nie wiedząc dlaczego, ludzie z różnych kontynentów chętnie śledzą życie monarchów z Europy. Niekwestionowaną ulubienicą ostatnich miesięcy jest Meghan Markle, które prawie trzy miesiące temu urodziła swoje pierwsze dziecko. Zanim jednak pojawiła się na horyzoncie, wszyscy mówili głównie o Kate Middleton. Księżna weszła do rodziny z impetem i zdobyła przychylność niemalże wszystkich. Do tej pory zresztą jest porównywana do mamy swojego męża Diany.

Ceremonię zaślubin Kate z księciem Williamem śledziło kilkaset milionów ludzi na całym świecie. Zainteresowanie wzrosło, kiedy okazało się, że księżna jest w ciąży. Po dwóch latach od wstąpienia do rodziny królewskiej, na świat przyszedł pierwszy prawnuk królowej Elżbiety II, książę George. Dwa dni temu chłopiec skończył sześć lat, a życzenia płynęły z całego świata. Nawet książęta Sussexu nie złamali tradycji i złożyli publiczne życzenia na Instagramie.

Zgodnie z zasadami, w sieci pojawiły się też nowe portrety chłopca. Jak się szybko okazało, zrobiła je księżna Kate. Wszyscy byli zachwyceni jak trzeci w kolejce do objęcia tronu członek rodziny wyrósł. Jego urodziny były także okazją do opublikowania przez twitterowe konto The Army in London zdjęcia solenizanta z dumnym tatą i rodzeństwem:

Armia w Londynie, w tym Domhall, życzy księciu George’owi szczęśliwych 6. urodzin. Nasi żołnierze są zawsze gotowi służyć – czytamy.

Fotografia urzekła miliony. Bardzo rzadko publikowane są zdjęcia dzieci z ich rodzicami, a na tym, mamy je wszystkie. Książę Louis jak zwykle stroił dziwne miny, księżniczka Charlotte zainteresowana była stojącym obok psem i jedynie książę George patrzył się w obiektyw aparatu. Niemniej jednak to bardzo ładna fotografia, która wielu po prostu rozczuli. 🙂

Zobacz: Szok! Brytyjski tabloid apeluje do Meghan Markle: “Chcemy Cię kochać, ale nie ułatwiasz nam tego”. O co poszło?

Zobacz: Podczas spotkania Meghan Markle i Beyonce dwukrotnie doszło do złamania królewskiego protokołu. Królowa nie będzie zadowolona

Zobacz: Meghan Markle działa na księżną Kate jak płachta na byka. Wszystko wyszło po wspólnej wizycie na Wimbledonie


Książę William, księżniczka Charlotte, książę George i książę Louis

Książę William, księżniczka Charlotte, książę George i książę Louis

Książę William i książę George w królewskim ogrodzie

Książę William i książę George w królewskim ogrodzie

Książę George – portret z okazji 6 urodzin

Książę George – portret z okazji 6 urodzin

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×