Szukaj

Brytyjczycy w szoku. To nagranie zmienia spojrzenie na księcia Williama. Jak mógł tak potraktować ciężarną Meghan? [WIDEO]

Książę William i Meghan Markle nie lubią się?

Książę William wyraźnie ignoruje Meghan Markle. O konflikcie księżnej Sussexu z pozostałymi członkami rodziny królewskiej mówi się już od dawna. Teraz jest na to dowód. Lodowate spojrzenie brata Harry’ego nie spodobało się nawet jego fanom.

Kiedy tylko na jaw wyszło, że to Meghan Markle spotyka się z księciem Harrym, chyba nikt nie miał wątpliwości, iż kwestią czasu jest aż w rodzinie królewskiej pojawią się spięcia. Księżna jest piękna, bardzo znana i uwielbiana przez Brytyjczyków. Sympatia do niej wzrosła jeszcze bardziej, kiedy potwierdzone zostały informacje o jej ciąży.

Choć Meghan jest kochana przez naród, chyba niekoniecznie lubią ją członkowie rodziny królewskiej. Media codziennie donoszą o jej konflikcie z księżną Kate, co zapewne równa się z nieprzyjemnymi relacjami z jej mężem. Książę William nigdy nie ukrywa swoich emocji, czego wyraz dał podczas ostatniego wspólnego wyjścia z bratem i jego żoną na świąteczną mszę. Kiedy Meghan próbowała nawiązać z nim kontakt, ten spojrzał na nią lodowatym wzrokiem, udał, że poprawia szalik i odszedł na bok! Spójrzcie:

Spodziewalibyście się takiego zachowanie po księciu? Okazuje się, że nie wszystko wygląda tak pięknie jak na zdjęciach publikowanych przez Pałac Buckingham…

Meghan Markle znów pobiła Kate! Żona księcia Williama nawet w tym przypadku zostaje daleko w tyle!

Cała Wielka Brytania mówi o ciąży Meghan Markle! Właśnie ujawniono największy sekret! Królowa już jej pogratulowała

To już?! Meghan Markle urodzi szybciej niż wszyscy myślimy! Wyciekła data porodu!

 


Meghan Markle czy księżna Kate? Która ładniejsza?

×