Jeszcze i to… William zmaga się z problemami ze zdrowiem. „Jest przerażony. Zwrócił się do najlepszych lekarzy!”

książę William

książę William

Książę William jest przerażony i szuka pomocy najlepszych lekarzy. Zagraniczne tabloidy nie mają najlepszych wieści o następcy brytyjskiego tronu.

Książę William ma obecnie bardzo trudny czas. Przejął wiele obowiązków królowej Elżbiety II. Reprezentuje monarchię w jej imieniu, a wszystko to robi wśród ech wywiadów, których udziela jego młodszy brat, Harry, który odciął się od rodziny.

Kolorowa prasa ciągle pisze o konflikcie między synami Diany, a młodszy z nich wyciąga na widok publiczny nawet najbardziej intymne sprawy. To wszystko musi stresować męża Kate. Tabloid donosi o ogromnych problemach zdrowotnych wnuka królowej.

Jest podobno tak przerażony tym, co się z nim dzieje, że szuka pomocy u najlepszych specjalistów.

Książę William ma poważne problemy ze zdrowiem?

National Enquirer doniósł, że książę William desperacko szuka pomocy medycznej, ponieważ obawia się, że za szybko traci wzrok. Według tabloidu ma tylko pięć lat, kiedy całkowicie i na stałe oślepnie.

Publicznie przyznał, że jego wzrok zawodzi, ale za pałacowymi murami powiedziano mi, że boi się oślepnąć – wyjaśnił informator tabloidu.

I jak wszystkie problemy w rodzinie królewskiej, wszystko obija się o księcia Harry’ego i Meghan Markle. Stres spowodowany ich zachowaniem ma pogłębiać problem i przyspieszać proces utraty wzroku.

To nie jest tajemnica, że ​​William i jego żona Kate są wściekli na Sussexów za samolubne odejście. Chociaż Kate jak zwykle dzielnie reprezentuje monarchię w miejscach publicznych, obawiamy się, że jej prywatny świat się rozpada. Walka Williama ze ślepotą musi być druzgocąca i bolesna – mówi źródło.

Książę William oczywiście jest przerażony. Robi wszystko, żeby nie dopuścić do utraty wzroku. Zwrócił się już do najlepszych specjalistów. Nie wyobraża sobie, że mógłby nie widzieć, jak dorastają jego dzieci, George, Charlotte i Louis, a także już nigdy nie popilotować śmigłowca.

Pozostaje mieć nadzieję, że informacje przekazane przez tabloid są przesadzone, a następcą brytyjskiego tronu ma się znacznie lepiej, niż sugerują doniesienia.


książę William przyjął szczepionkę

książę William przyjął szczepionkę

Książę William, księżna Kate – pogrzeb księcia Filipa

Książę William, księżna Kate – pogrzeb księcia Filipa

Książę William, księżna Kate i królowa Elżbieta II

Książę William, księżna Kate i królowa Elżbieta II

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×