Książę William zdradził księżną Kate?! Romans następcy tronu postawił pałac na nogi! Jest ostry oficjalny komentarz

Czy książę William zdradził księżną Kate? Oficjalny komentarz pałacu

Czy książę William zdradził księżną Kate? Oficjalny komentarz pałacu

Książę William miał romans z przyjaciółką księżnej Kate? Takie informacje od kilku tygodni krążą w zagranicznej prasie. Jak jest naprawdę? Sprawę skomentował rzecznik prasowy rodziny królewskiej. W brytyjskiej prasie dzieje się!

Książę William i księżna Kate uchodzili za wzorowe małżeństwo. Czyżby jednak wizerunek wypracowywany przez nich przez lata był tylko fikcją? Wszystko przez rzekomy romans, którego następca brytyjskiego tronu miał dopuścić się wtedy, kiedy jego żona była w ciąży z księciem Louisem.

Plotki pojawiły się w momencie, w którym księżna Kate kazała usunąć swoją najlepszą przyjaciółkę z towarzyskich elit. Rose Hanbury i jej mąż od dawna przyjaźnili się z księciem Williamem i jego małżonką, mają także mocne powiązania z dworem:

Poszło o romans. Nie czytałem tych artykułów, ale chodzi o romans. Wszyscy wiedzą o tym romansie. Nawet my, Żydzi – poinformował znany brytyjski dziennikarz pochodzenia izraelskiego, Giles Coren.

Temat romansu księcia Williama od tygodni wracał na czołówki brytyjskich mediów. Niedawno sprawę na tapetę ponownie wziął poczytny tabloid In Touch Weekly, który pozwolił sobie na szczegółową analizę zachowania staraszego syna księcia Karola i księżnej Diany. Publikacja, w której rzekomo wypowiedziały się osoby znające sprawę od kulis, postawiła na nagi prawników rodziny królewskiej.

W walce o dobre imię księcia Williama i jego żony Pałac Kensington wystosował oficjalne pismo do redakcji, w którym poinformował, że artykuł nadszarpnął wizerunek wnuka królowej Elżbiety II:

Rozpowszechnianie fałszywych informacji dotyczących życia prywatnego naszego klienta, stanowi naruszenie jego prywatności zgodnie z artykułem 8. Europejskiej Konwencji Praw Człowieka – brzmi najciekawszy fragment komunikatu.

Niewykluczone, że książę William i księżna Kate wniosą sprawę na drogę sądową. Jeśli do tego dojdzie, nie będzie to pierwszy raz, kiedy książęta Cambridge zawalczą o odszkodowanie z kolorowym magazynem. Wystarczy przypomnieć sytuację sprzed kilku lat, gdy francuski magazyn Closer opublikował zdjęcia roznegliżowanej pary na rajskich wakacjach. Chociaż sprawa ciągnęła się przez sześć lat – od 2012 roku, zakończyła się wielkim triumfem Kate i Williama. Wywalczyli oni odszkodowanie rzędu 100 tysięcy euro po przegranym cywilnym pozwie oraz kolejnych 100 tysięcy euro za opublikowanie zdjęć księżnej topless w magazynie. Cała kwota trafiła na cele charytatywne.

Zobacz: Już wszystko jasne! Serena Williams ujawniła płeć dziecka Meghan Markle! Brytyjscy bukmacherzy zacierają ręce!

Zobacz: Meghan Markle i książę Harry mają oficjalny Instagram! Definitywnie odcięli się od Kate i Williama!

Zobacz: Pierwsza oficjalna i nie najlepsza decyzja w sprawie porodu Meghan Markle. Książę William nie miał wyjścia


Księżna Kate kiedyś

Księżna Kate kiedyś

Księżna Kate 2006 r.

Księżna Kate 2006 r.

Księżna Kate i książę William w Irlandii

Księżna Kate i książę William w Irlandii

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×