Księżna Kate i książę William złożyli noworoczne życzenia. Sylwestrowa kreacja księżnej robi wrażenie

książę WIlliam i księżna Kate

książę WIlliam i księżna Kate

Księżna Kate i książę William znów zaskoczyli swoimi kreacjami. Para opublikowała zdjęcie swoich sylwestrowych stylizacji. Fani royalsów oszaleli z zachwytu.

Książę William i księżna Kate poznali się jeszcze na studiach. Na początku nic nie wskazywało na to, że wkrótce zrodzi się między nimi prawdziwe uczucie. Wkrótce później zaczęli regularnie się spotykać. Na swojej drodze napotkali wiele przeszkód, co skutkowało tym, że na jakiś czas zerwali ze sobą. Najwyraźniej nie mogli bez siebie żyć, ponieważ postanowili do siebie wrócić. W 2011 roku wzięli ślub. To właśnie wtedy Kate uzyskała tytuł księżnej Cambridge.

Para przejęła znaczną część obowiązków od królowej Elżbiety II, która w ostatnim czasie podupadła na zdrowiu. Z wielkim zaangażowaniem wykonują powierzone zadania. Nic więc dziwnego, że Brytyjczycy najchętniej to właśnie księcia Williama posadziliby na tronie jako następcę monarchini.

Pomimo wielu obowiązków, para znalazła czas na ułożenie swojego życia prywatnego. 22 lipca 2013 na sztalugach przed Pałacem Buckingham została umieszczona informacja o narodzinach pierwszego syna. Dzień później świeżo upieczeni rodzice pokazali swoje dziecko i zdradzili, że nadali mu imię George. Dwa lata później na świat przyszła Charlotte. Najmłodszy jest Louis, który urodził się w 2018 roku. Maluchy wzbudzają ogromną euforię wśród fanów royalsów.

Księżna Kate i książę William pokazali sylwestrowe kreacje

Książę William i księżna Kate regularnie pojawiają się na ważnych spotkaniach oraz imprezach. Za każdym razem zaskakują i zachwycają przybyłych swoimi eleganckimi, świetnie dobranymi do okazji, kreacjami. Tym razem nie było odstępstwa od tej reguły. Para złożyła na swoim Instagramie życzenia noworoczne:

Życzymy wszystkim szczęśliwego Nowego Roku!

Uwagę przykuła jednak sylwestrowa stylizacja 39-latki. Księżna Kate postawiła na bogato zdobioną sukienkę w kolorze złotym. Na jej kreacji zauważyć można błyszczące kamienie oraz cekiny, które pięknie odbijają światło. Kobieta uzupełniła całość złotymi kolczykami. Książę William natomiast postawił na klasykę. Przywdział czarny garnitur i białą koszulę. Całość uzupełnił elegancką muchą. Internauci zasypali parę komplementami:

  • O rany, tak bardzo podoba mi się to zdjęcie! Co za piękna para! Po prostu uwielbiam was. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku dla Was wszystkich i Waszej rodziny.
  • Najpiękniejsza para pod słońcem.
  • Kate ma prześliczną sukienkę. Ona zawsze idealnie się prezentuje.

Podobają wam się sylwestrowe kreacje księżnej Kate i księcia Williama?


książę William i księżna Kate

książę William i księżna Kate

Księżna Kate i książę William na koncercie Kolęd

Księżna Kate i książę William na koncercie Kolęd

Księżna Kate i Książę William - Earthshot Prize Award 2021

Księżna Kate i Książę William - Earthshot Prize Award 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×