Kate nakryła Williama na zdradzie w czasie kwarantanny. Temat kochanki wraca na tapetę

Księżna Kate i książę William

Księżna Kate i książę William

Księżna Kate i książę William przechodzą kolejny kryzys w związku. Zagraniczne tabloidy nie mają wątpliwości, że kwarantanna nie wpłynęła dobrze na ich małżeństwo. Co piszą?

Książę William i Księżna Kate spędzają czas izolacji wraz z dziećmi w swojej wiejskiej posiadłości Amner Hall w Norfolk. Przez panującą na świecie pandemię koronawirusa zdecydowali się na odosobnienie. Jednak izolacja nie podziałała dobrze na ich związek i pojawiają się doniesienia, że nad ich relacją zaczynają się kłębić czarne chmury.

William nadal ma kontakt z Rose Hanbury

W kwietniu ubiegłego roku Globe opublikował historię, w której twierdzi, że Kate razem z dziećmi wyprowadzili się z domu do swoich rodziców. Poszło o zarzuty, że książę miał romans z Rose Hanbury. Middleton była podobno tak rozbita przez zdradę, że zapoczątkowała procesową separację, a nawet ich prawnicy rozpoczęli rozmowy o rozwodzie.

Królowa Elżbieta II miała być wściekła, że najstarszy syn i spadkobierca Williama zostanie wychowany przez zwykłych ludzi, takich jak Middletonowie.

Elżbieta II nie może się otrząsnąć, jest wściekła – donosił pałacowy informator.

Książę William i księżna Kate rozwodzą się? Tak twierdzi The Globe

Książę William i księżna Kate rozwodzą się? Tak w kwietniu 2019 twierdził Globe

Teraz amerykański tabloid kontynuuje wątek domniemanego romansu. Tym razem źródło gazety twierdzi, że Kate nakryła Williama na rozmowie z Rose, która „przebiegała bezpiecznie i w przyjacielskim tonie”. Tyle jednak wystarczyło, by doprowadzić księżną do złości i wszcząć awanturę.

Kate uznała takie zachowanie za zdradę i dała mu ostatnią szansę. William obiecał, że już nie będzie kontaktował się z Rose – czytamy na łamach „Globe”.

Rozstanie Kate i Williama – prawda czy fałsz?

Zaledwie kilkanaście dni wcześniej Middleton i William wspólnie świętowali Wielkanoc. Doniesienia wydają się więc być mocno na wyrost. Prawnicy dementują plotki, a twierdzenie, że książę zdradza żonę, pojawiało się już kilkukrotnie i nie miało odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Przez ostatni rok byli fotografowani wiele razy razem, publicznie i prywatnie. Publikowali różne treści za pośrednictwem swojego Instagrama. Są śledzeni wszędzie, gdzie się udają, więc prawie niemożliwe byłoby ukrycie rozwodu lub separacji. Ostatnio para izoluje się w domu, uczy dzieci i wspólnie czeka, aż pandemia koronawirusa się skończy, podobnie jak reszta świata. Kate nie wyprowadziła się od męża z dziećmi, ani nie przejawia takich zamiarów.


Rose Hanbury - była partnerka księcia Williama

Rose Hanbury - była partnerka księcia Williama

Rose Hanbury i księżna Kate w czerwcu 2016

Rose Hanbury i księżna Kate w czerwcu 2016

Księżna Kate i książę William świętują Dzień Matki

Księżna Kate i książę William świętują Dzień Matki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×