Szukaj

Książę William wyznał, czy zaakceptowałby homoseksualizm u swojego dziecka. Jakie ma obawy?

Książę William zaakceptowałby homoseksualizm swoich dzieci? Przyszły monarcha odpowiedział niedawno na niewygodne pytanie jednego z ciekawskich fanów.
William - homoseksualizm swoich dzieci

William - homoseksualizm swoich dzieci

Książę William to jeden z popularniejszych członków rodziny królewskiej. W przeciwieństwie do swojego brata, mężczyzna pewnego dnia obejmie tron w Wielkiej Brytanii, nic więc dziwnego, że książę raz na jakiś czas wypowiada się na ważne dla wielu osób tematy.

Tak jak ostatnio, kiedy zapytano księcia na tematy związane z homoseksualizmem. Jeden z fanów chciał się dowiedzieć, jak William zareagowałby, gdyby jego dzieci przyznały się, że kochają osobę tej samej płci. Mąż Kate udzielił zaskakującej odpowiedzi:

Myślę, ze tak naprawdę na ten temat nigdy się nie zastanawiałem, dopóki nie zostałem rodzicem. Oczywiście, całkowicie bym to zaakceptował – przyznał w rozmowie z Daily Mail.

Akceptacja w tym przypadku nie oznacza jednak, że książę potrafiłby się pozbyć wszelkich obaw. Te jednak dotyczyłyby nie płci wybranka swojego dziecka, ale tego jak sytuacja ta zostałaby odebrana przez królewskich fanów:

Martwi mnie to, nie dlatego, że moje dzieci mogłyby pokochać osobę tej samej płci, ale fakt, jak inni zareagują na tą sytuację. Przez to dzieci mogłyby być pod presją środowiska, a to nie byłoby dla nich dobre.

Książę George, Charlotte oraz Louis mogą być szczęściarzami, że mają takiego ojca.

Zobacz: Książę William oniemiał na widok prezentu od księżnej Kate! Czegoś tak pięknego nie zapomni do końca życia!

Zobacz: Książę William chciał odwołać ślub z księżną Kate! Wyszły na jaw szokujące fakty! Takiej afery na dworze brytyjskim dawno nie było!

Zobacz: Książę William i księżna Kate uciekli z uroczystego bankietu! Pod osłoną nocy zostali przyłapani w zaskakującym towarzystwie!


Księżna Kate, książę William, książę Louis, księżniczka Charlotte i książę George na oficjalnym portrecie

Księżna Kate, książę William, książę Louis, księżniczka Charlotte i książę George na oficjalnym portrecie

Książę William z Louisem - Dzień Ojca 2019

Książę William z Louisem - Dzień Ojca 2019

Książę William na świątecznym spotkaniu

Książę William na świątecznym spotkaniu

×