To jest hit! Książę William flirtował z Britney Spears. Było blisko poważnego związku. Gdy im nie wyszło, próbował poderwać kolejną gwiazdę

Książę William, Britney Spears

Książę William, Britney Spears

Książę William długo szukał kobiety idealnej, z którą mógłby stworzyć trwały związek. Nim poznał Kate Middleton, miał kilka partnerek, jednak z żadną z nich nie połączyło go silniejsze uczucie. Wśród potencjalnych kandydatek na żonę znalazła się m.in. Britney Spears, z którą flirtował. Co wiadomo na temat ich relacji?

Książę William poznał księżną Kate jeszcze na studiach. Na początku nie połączyło ich płomienne uczucie, jednak lubili spędzać razem czas i zostali przyjaciółmi. Dopiero z biegiem czasu zaczęło do nich docierać, że są w sobie zakochani. Wydawało się, że będą już zawsze razem, jednak wnuk królowej Elżbiety postanowił zakończyć ten związek. Middleton nie odpuszczała tak łatwo i zawalczyła o miłość swojego życia. Po wielu staraniach następca tronu brytyjskiego postanowił dać jej kolejną szansę.

William doskonale wie, jak boli złamane serce, ponieważ ma na swoim koncie kilka nieudanych związków. W przeszłości spotykał się m.in. z Olivią HuntArabellą Musgrave czy Carly Massy-Birch. Mężczyzna wzdychał również na widok gwiazd popu, które nieźle zawróciły mu głowie.

Książę William flirtował z Britney Spears

Rodzina królewska niechętnie wywleka na światło dzienne swoje historie z przeszłości, a już szczególnie te, które bywają dla nich krępujące. Robią to jednak za nich królewscy biografowie, którzy zarówno na łamach swoich książek, jak i w wywiadach dla popularnych tabloidów ujawniają smaczki z ich życia.

Christopher Andersen postanowił po raz pierwszy opowiedzieć o tym, że książę William w przeszłości flirtował z Britney Spears. Nie był w stanie jednak przypomnieć sobie, czy kiedykolwiek doszło do ich spotkania. Z całą pewnością utrzymywali kontakt telefoniczny.

Próbowali się spotkać, gdy byli młodzi… Być może były rozmowy telefoniczne, ale nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek udało im się spotkać w tym okresie – wyznał w rozmowie z Us Weekly.

Informację tą potwierdziła również sama zainteresowana. W 2002 roku przyznała, że korespondowali ze sobą oraz planowali spotkanie, które mimo ich chęci, nie doszło do skutku.

Królewski biograf przyznał, że kolejnym obiektem westchnień wnuka królowej była Lauren Bush, wnuczka prezydenta George’a Busha. Z nią także wymieniał wiadomości za pośrednictwem internetu. Te zaloty również nie wniosły wiele do życia księcia Williama.

Miał również podobne relacje cybernetyczne z Lauren Bush, modelką i siostrzenicą prezydenta Busha – dodał Andersen.

Myślicie, że związek księcia i Britney Spears byłby w stanie przetrwać próbę czasu?


Książę Harry i książę William z księciem Karolem 2000 r.

Książę Harry i książę William z księciem Karolem 2000 r.

książę Harry i książę William

książę Harry i książę William

Książę William i książę Harry odsłonili pomnik upamiętniający księżną Dianę

Książę William i książę Harry odsłonili pomnik upamiętniający księżną Dianę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×