Frąckowiak i Przetakiewicz o swoich relacjach

Magda Frąckowiak fachowo o stylu Meghan Markle

Smutna Siwiec narzeka na święta

Wiktoria Gąsiewska zawiesza karierę: "Będę musiała zniknąć"

Kożuchowska o współpracy z agencją pr Lewandowskiej

Anna Czartoryska o trzeciej ciąży. Zdradziła płeć dziecka

Gwiazdy o prezentach na święta. Co znajdują pod choinką?

Ile i jak Siwiec schudła po porodzie?

Lisowska o związku. Jak unikają paparazzi?

Ola Nguyen o MasterChefie. Dlaczego wzięła udział?

Wieniawa o Halejcio: "Chce mi odbić chłopaka". Co ona na to?

Co słychać u Matyldy Damięckiej?

Przetakiewicz o rozmiarach męskości: "Mężczyźni, którzy mają małego nie troszczą się o kobiety"

Kasia Warnke oceniła łysego Piotra Stramowskiego

Dominika Gwit o swojej sylwetce i odchudzaniu

Hubert Gromadzki przeprasza Martę Dyks: "Ja zawaliłem"

NO MARTINI NO PARTY – Pokaz Dawida Wolińskiego od kulis

Czy Szpak jest zakochany?

Szpak o Roksanie Węgiel i ustawce jurorów na Eurowizji

Paula Tumala o swoim trudnym związku

Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Małgorzata Socha z córkami i mężem na świątecznym evencie! Wcześniej zaliczyła wizytę w porannym show!
Małgorzata Socha z córkami i mężem na świątecznym evencie! Wcześniej zaliczyła wizytę w porannym show!

Małgorzata Socha z córkami i mężem na świątecznym evencie! Wcześniej zaliczyła...

Małgorzata Socha z córkami i mężem na świątecznym...

Piękny biust Jennifer Lopez o mało nie wyskoczył ze zbyt obcisłej sukienki! To chyba nie był jej rozmiar
Piękny biust Jennifer Lopez o mało nie wyskoczył ze zbyt obcisłej sukienki! To chyba nie był jej rozmiar

Piękny biust Jennifer Lopez o mało nie wyskoczył ze zbyt obcisłej...

Piękny biust Jennifer Lopez o mało nie wyskoczył...

Szałowe prywatne zdjęcia Agaty i Kingi Dudy krążą po sieci! Nikt nigdy nie widział tych fotek! Tak wyglądali zanim zostali sławni
Szałowe prywatne zdjęcia Agaty i Kingi Dudy krążą po sieci! Nikt nigdy nie widział tych fotek! Tak wyglądali zanim zostali sławni

Szałowe prywatne zdjęcia Agaty i Kingi Dudy krążą po sieci! Nikt...

Szałowe prywatne zdjęcia Agaty i Kingi Dudy krążą...

Dziś niedziela, 16.12.2018

To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych dziewczyn księcia Williama! Wszystkie wyglądają jak miss
Najgłośniejsze związki księcia Williama

Książę William dzisiaj skończył 36 lat! Od szesnastu lat nierozłączną partnerką syna księżnej Diany, a także miłością jego życia, jest jego żona księżna Kate, którą poślubił w 2011 roku. Okazuje się, że obecna księżna Cambridge musiała pokonać niemałą konkurencję. Z okazji urodzin Williama przypominamy wszystkie jego byłe dziewczyny. A trochę ich było!

Przypomnijmy, że Kate i William poznali się na studiach w 2002 roku na Uniwersytecie St. Andrews w Szkocji. Książę po raz pierwszy spotkał Kate na studenckim pokazie mody. Kate przechadzała się wówczas po wybiegu w niemal przezroczystej sukience. Na początku zostali przyjaciółmi, ale kiedy zaczęli spędzać ze sobą coraz więcej czasu, coś między zaiskrzyło. Po wielu perturbacjach para zaręczyła w 2010 roku. Kilka miesięcy później wzięli ślub. Para doczekała się trójki dzieci – George’a, Charlotte i Louisa.

Kate Middleton i książę William

Kate Middleton i książę William

Olivia Hunt

Olivię z Williamem połączyli wspólni znajomi, wśród których warto wymienić m.in. Van Cutsems oraz Lady Mary Douglas-Home, która z dziewczyną się przyjaźniła. Okazuje się także, że ojciec Mary był w bardzo dobrych relacjach z królową. Warto wspomnieć, że książę wraz z Hunt spędzał dużo czasu w klubie The Cumberland w Edynburgu. Olivia była jednym z uniwersyteckich zainteresowań księcia, dopóki nie dostrzegł swojej obecnej miłości gorącej Kate. Kobieta nadal utrzymuje bliski kontakt z Kate i Williamem, była z nimi nawet na nartach w Klosters.

Olivia Hunt – była dziewczyna księcia Williama

Olivia Hunt – była dziewczyna księcia Williama

Arabella Musgrave

Była dziewczyną Williama podczas lata, zanim książę udał się do St Andrews School w 2001 roku. Para poznała się przez wspólnego przyjaciela Vana Cutsemsa. Podobno czas wspólnie w klubie The Tunnel House. Zerwali tylko po to, aby uniknąć związku na odległość, kiedy książę udał się do szkoły. William wówczas wielokrotnie podkreślał jak bardzo za nią tęskni. Podobno niedawno Musgrave na poważnie zainteresowała się modą. Pracowała m.in. jako PR-owiec Gucci oraz Prady. Poślubiła Jamesa Tollemache, którego ojciec jest przyjacielem księcia Karola.

Arabella Musgrave – była dziewczyna księcia Williama

Arabella Musgrave – była dziewczyna księcia Williama

Carly Massy-Birch

Podobno była pierwszą dziewczyną Williama w St. Andrews. To córka farmera, która wychowała się w Devon. Jej uroda sprawiła, że w młodości podobała się wszystkim mężczyznom wokół niej. Otrzymała od nich nawet nagrodę za „najlepsze pośladki na roku”. To jednak Williamowi udało się usidlić tę piękność. Zawsze dla niego gotowała makaron. Związek pary nie trwał jednak długo. Krótko po ukończeniu St. Andrews, stała się aktorką teatralną i prezenterką radiową. Później uciekała do południowej Francji ze swoim marynarzem.

Carly Massy-Birch – była dziewczyna księcia Williama

Carly Massy-Birch – była dziewczyna księcia Williama

Jessica Craig

Z księciem przeżyła „wakacyjny afrykański romans”, który trwał na przełomie 2000 – 2001 roku, a dokładniej podczas rocznej przerwy Williama w Lewa Downs. Wspólnie spędzili dużo czasu w Kenii, gdzie odbyli nawet „udawane zaręczyny”. Warto wspomnieć, że kobieta z zawodu jest agentem literackim. Sporym wydarzeniem w Wielkiej Brytanii był fakt, że William uczestniczył w ślubie swojej dawnej miłości, która również została zaproszona na ślub księcia z Kate. Pary do tej pory podobno się przyjaźnią.

Jessica (Jecca) Craig – była dziewczyna księcia Williama

Jessica (Jecca) Craig – była dziewczyna księcia Williama

Natalie Hicks-Loebbecke

William poznał Natalie w Beaufort Polo Club, a ich wspólne zdjęcia z tego wydarzenia obiegły świat w 2000 roku. Hicks- Lobbecke to córka oficera armii, która biegle mówi po francusku i niemiecku. Uwielbia sport i była kapitanem w drużynie siatkówki i tenisa w Warminster School. Zamiast za Williama, Natalie wyszła za mąż za przedsiębiorcę Eda Milbanka, który jest synem baroneta Anthony’ego Milbanka. Wspólnie wychowują syna. Dodajmy, że Natalie prowadzi firmę w Czarnogórze, a w przeszłości była konsultantem do spraw bezpieczeństwa w Iraku.

Natalie Hicks-Loebbecke

Natalie Hicks-Loebbecke

Davina Duckworth-Chad

Znajomość Williama i Daviny rozpoczęła się latem 1999 roku. Wówczas Davina została zaproszona przez księcia na rejs jachtem dookoła Morza Egejskiego, a że podobnie jak on kochała żeglarstwo, zgodziła się mu towarzyszyć. Uczucie między młodymi szybko jednak wygasło. I dobrze, zwłaszcza że Duckwort-Chad była z księżną Dianą kuzynką drugiego stopnia. Dodajmy, że po ukończeniu uniwersytetu Duckworth została modelką, a wśród jej osiągnięć warto wymienić pracę dla męża Lady Helen Windsor – Timiego Taylora. Szczęście w miłości znalazła w ramionach Toma Barbera, którego poślubiła w 2004 roku. Para wychowuje bliźnięta.

Davina Duckworth-Chad – była partnerka księcia Williama

Davina Duckworth-Chad – była partnerka księcia Williama

Rose Farquhar

Z Rose William znali się od dzieciństwa. Była najmłodszą córką kapitana Farquhara. Mówi się także, że to pierwsza prawdziwa miłość księcia Cambridge. Dziewczyna po ukończeniu Westonbirt School udała się do szkoły dla dziewcząt w pobliskim Tetbury, by potem naukę kontynuować w Nowym Jorku. Teraz jest piosenkarką country znaną głównie w USA. Farquhar i książę wciąż są dobrymi przyjaciółmi. Nic więc dziwnego, że znalazła się na liście gości weselnych Kate i Williama.

Rose Farquhar – była dziewczyna księcia Williama

Rose Farquhar – była dziewczyna księcia Williama

Księżna Kate wychowywała się w arabskim kraju! Dowodem jest to stare zdjęcie!

George i Charlotte dali nieźle popalić księżnej Kate! Zabawne zdjęcia rozbrykanych dzieci książęcej pary podbijają internet!

Nie tylko Kate i William będą sąsiadami Meghan Markle i Harry’ego! Kto jeszcze mieszka mieszka w Pałacu Kensington?Czy William i Kate do siebie pasują?

Komentarzy: 1


Stacy | 21 czerwca 2018, 17:11

Dzisiaj mężczyźni wybierają dojrzałe kobiety, które są świadome swojej seksualności i pod wpływem doświadczeń męską częścią potrafią doznawać w seksie silnych i zwielokrotnionych orgazmów. Są idealnymi kochankami w seksie dla mężczyzn.


Dodaj komentarz
×