Szukaj

Rażący błąd w komunikacie Elżbiety II z okazji urodzin Louisa. Aż nie chce się wierzyć, że ktoś to wypuścił

Królowa Elżbieta II i książę Louis

Królowa Elżbieta II i książę Louis

Książę Louis to najmłodsze z dzieci pary królewskiej Williama i Kate. Z okazji drugich urodzin chłopca królowa Elżbieta II opublikowała komunikat. Niestety wkradł się w niego rażący błąd. Poddani w szoku, kto mógł do niego dopuść?

Książę Louis jest najmłodszym synkiem pary królewskiej Księcia Williama i Księżnej Kate. Chłopiec przyszedł na świat dwa lata temu, 23 kwietnia 2018 roku w szpitalu St. Mary’s w Londynie. Jeszcze tego samego dnia dumni rodzice zaprezentowali go światu, a jego pierwsze zdjęcia pojawiły się na pierwszych stronach wielu gazet.

Książę Louis – który w kolejce do tronu?

Książę Louis zajmuje aktualnie piąte miejsce w sukcesji do brytyjskiego tronu. Przed nim jest jego dziadek, książę Karol, a także ojciec oraz starsze rodzeństwo, czyli: sześcioletni książę George i niespełna pięcioletnia księżniczka Charlotte. Rodzice starają się strzec najmłodszą pociechę przed mediami i stoją na straży jego prywatności. Publicznie można było go zobaczyć zaledwie kilka razy, które z łatwością da się policzyć. Można go było zobaczyć zaraz po narodzinach przed londyńskim szpitalem, podczas aktu chrztu, w czasie pikniku na meczu polo oraz na uroczystości Trooping the Colour.

Książę Louis – urodzinowe życzenia od królowej z błędem

Z okazji urodzin Louisa Kate i William zdecydowali się upublicznić kolejne zdjęcia synka. Pojawiły się one na oficjalnym koncie na Twitterze, przy okazji również udostępniono post z życzeniami. Niestety w komunikat królowej Elżbiety II wkradł się do niego rażący błąd. Brytyjczycy zastanawiają się, kto mógł dopuścić do jego publikacji.

Co zwróciło uwagę wszystkich? Otóż w treści napisano, że Louis jest siódmym prawnukiem królowej Elżbiety II, co niestety nie jest zgodne z prawdą. W rzeczywistości jest on szósty. Numer siedem to Lena Elizabeth, druga córki Zary i Mike’a Tindalla, która urodziła się dwa miesiące po Louisie, w kwietniu 2018 roku.

Ósmym prawnukiem jest Archie, syn Harry’ego i Meghan Markle. Natomiast pozostałe prawnuki królowej to Savannah Phillips, Isla Phillips, książę George, Mia Tindall i księżniczka Charlotte.

 


Książe Louis – urodzinowa sesja

Książe Louis – urodzinowa sesja

Książe Louis – urodzinowa sesja

Książe Louis – urodzinowa sesja

Książę Louis – drugie urodziny

Książę Louis – drugie urodziny

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×