Szukaj

Księżna Kate rozbiła bank. Pokazała kulisy urodzinowej sesji Louisa: „Instagram kontra rzeczywistość”

Książę Louis ma drugie urodziny. Z tej okazji księżna Kate najpierw opublikowała nowe portrety synka, a potem pokazała kulisy powstawania kolorowej sesji. Chłopiec wygląda przesłodko.
Księżna Kate, książę Louis

Księżna Kate, książę Louis

23 kwietnia 2018 urodził się książę Louis, trzecie dziecko księżnej Kate i księcia Williama. Dziś synek pary świętuje drugie urodziny. Z tej okazji, zgodnie z tradycją panującą u Camrbidge’ów, opublikowane zostały nowe portrety chłopca. Przeurocze fotografie powstały w czasie lekcji malowania. Autorką sesji jest dumna mama.

Kilka minut przed północą Kate i William zamieścili piękną galerię zdjęć, na których możemy podziwiać słodkiego jak cukiereczek synka. Louis rozkosznie uśmiecha się do obiektywu, prezentując przy tym uroczo pobrudzone farbkami dłonie. Teraz przyszła pora na pokazanie kulis powstawania sesji.

Książę Louis urodziny. Kulisy powstawania sesji zdjęciowej

Księżna Kate zaskoczyła chyba wszystkich królewskich fanów, gdy w okolicach południa wrzuciła na Instagram dwa kolejne zdjęcia solenizanta. Zestawiła ze sobą fotografie, na których Louis pozuje niczym mały model – z wyciągniętymi w stronę obiektywu rączkami. Na drugim slajdzie możemy oglądać księcia z buzią wymazaną farbami.

Zabawne porównanie Kate opatrzyła krótkim, ale bardzo wymownym komentarzem:

Instagram vs Reality.

Kolejna porcja zdjęć dwulatka została zamieszczona w ramach podziękowań dla fanów za wszystkie życzenia dla Louisa, jakie od rana pojawiają się w internecie.

Dziękujemy wam za śliczne wiadomości z okazji drugich urodzin księcia Louisa – napisali dumni rodzice.

Portrety księcia powstały na początku kwietnia, a ich autorką jest nie kto inny, jak sama mama. Księżna Kate od lat pasjonuje się fotografią, a efekty swoich prac pokazuje światu w szczególnych dla niej chwilach, a taką bez wątpienia są urodziny synka.

Sto lat dla Louisa!


Książe Louis – urodzinowa sesja

Książe Louis – urodzinowa sesja

Książe Louis – urodzinowa sesja

Książe Louis – urodzinowa sesja

Książę Louis – drugie urodziny

Książę Louis – drugie urodziny

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×