Szukaj

Pierwsze wielkie rozczarowanie księcia Louisa. Marzenia syna Kate i Williama legły w gruzach

Książę Louis

Książę Louis

Książę Louis, najmłodsza pociecha księżnej Kate i księcia Williama, to już uroczy dwulatek. Przeżywa już swoje małe dramaty i właśnie okazało się, że będzie musiał zmierzyć się z wielkim rozczarowaniem.

Książę Louis, który powinien być tytułowany jako Jego Królewska Wysokość Louis Arthur Charles z Cambridge, to już uroczy dwulatek. Przyszedł na świat 23 kwietnia 2018 roku w szpitalu St. Mary’s w Londynie jako trzecie dziecko księcia Williama i księżnej Kate. Jego imię i płeć do końca były owiane tajemnicą. Zajmuje piąte miejsce w sukcesji do brytyjskiego tronu, zaraz po dziadku, księciu Karolu, tacie oraz starszym rodzeństwie: sześcioletnim księciu George’u i pięcioletniej księżniczce Charlotte.

Maluch rzadko pojawia się w mediach. Jest najbardziej tajemniczym z trojga rodzeństwa. Niewiele o nim wiadomo. Odkąd się urodził, widziano go publicznie zaledwie kilka razy. Pierwszą z okazji było przedstawienie go światu przed londyńskim szpitalem. Kolejny raz pojawił się podczas chrztu w obecności kamer. Medialnym debiutem Louisa były dopiero uroczystości Trooping the Colour z okazji urodzin królowej, gdzie skradł cały show – miał wtedy roczek. Od tej pory pojawił się kilka razy w social mediach rodziców, ale to naprawdę rzadkość.

Ze względu na to, że najmłodsze dziecko Cambridge’ów jest tak bardzo chronione przed mediami, każda informacja o nim jest na wagę złota dla wszystkich fanów rodziny królewskiej. Właśnie pojawiły się wieści, że maluch będzie musiał zmierzyć się pierwszym wielkim rozczarowaniem.

Pierwsze wielkie rozczarowanie księcia Louisa

Ubiegły rok okazał się być bardzo trudny dla wszystkich. Nie ominęło to też rodziny królewskiej. I ich dotknął koronawirus, na którego chorowali Karol i William. Poza tym syn następcy tronu i jego żona Kate musieli zmierzyć się ze zdalnym nauczaniem. Zaszyli się w wiejskiej posiadłości i pomagali swoim dzieciom w lekcjach.

Kiedy wydawałoby się, że powoli wszystko wraca do normalności, nastąpiła kolejna fala zachorowań, a na Wyspach Brytyjskich wykryto mutację wirusa.

Śliczne zdjęcie najmłodszego syna księcia i księżnej Cambridge, pozujących razem z nim, przed jego pierwszym dniem w przedszkolu byłyby balsamem na duszę wielu ludzi, którego teraz bardzo potrzebują, ale niestety będą musieli czekać trochę dłużej. Ujawniono w zeszłym tygodniu, że brytyjska blokada się przeciąga i dzieci nie wrócą do szkoły, co oznacza, że ​​dwuletni Louis zostanie w domu razem ze swoim starszym rodzeństwem, George’em i Charlotte.

Kate i William będą mieli pełne ręce roboty, troje dzieci poniżej siódmego roku życia potrzebujących nauki w domu, to na pewno niełatwe – mówi informator „Woman’s Day”. – Szkoda, bo Louis był tak podekscytowany, że dołączy do swojego rodzeństwa w szkole, będąc już dużym dzieckiem.

Niestety, debiut szkolny najmłodszego syna pary książęcej jeszcze nie nastąpi, a on musi przetrawić swoje pierwsze rozczarowanie.


Kate i William z dziećmi (Louis, Charlotte i George) w teatrze Palladium

Kate i William z dziećmi (Louis, Charlotte i George) w teatrze Palladium

Kate i William z dziećmi (Louis, Charlotte i George) w teatrze Palladium

Kate i William z dziećmi (Louis, Charlotte i George) w teatrze Palladium

Książę William, Louis i George

Książę William, Louis i George

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×