Książę Louis doczekał się oficjalnej królewskiej pocztówki. Tak słodkiego zdjęcia nie mieli nawet George i Charlotte

Księżna Kate kartki z podziękowaniami

Księżna Kate kartki z podziękowaniami

Księżna Kate wysyła kartki dziękczynne z wizerunkiem syna

Ten rok był bardzo intensywny, a już z całą pewnością był taki dla księcia Williama i księżnej Kate. W tym roku para po raz trzeci została rodzicami – w kwietniu na świat przyszedł książę Louis, którego chrzciny odbyły się na początku lipca. Okazuje się, że wszyscy królewscy fani, którzy wysłali życzenia z tej okazji, otrzymali pamiątkowe kartki. Jak wyglądały?

Do królewskich sympatyków dotarły kartki z podziękowaniami, na których znajdowała się krótka notka oraz urocze zdjęcie księżnej Kate z księciem Louisem w ramionach. Fotografia została zrobiona w lipcu przez Matta Porteousa – tego samego fotografa, który uchwycił trzecie urodziny księcia George’a w 2016 roku.

Początkowo Kate poprosiła Matta, by zrobił kilka zdjęć, które miały trafić do rodzinnego albumu. Wyszyły jednak tak uroczo, że częścią z nich postanowiono podzielić się publicznie. Tak jak fotografią, która znalazła się na pamiątkowej kartce, czym na Instagramie pochwalił się Bradley Donovan-Baird.

Na drugiej stronie umieszczono zaś wiadomość, która brzmiała:

Książę i księżna z Cambridge są wzruszeni, że zadałeś sobie tyle trudu, by napisać do nas wiadomość z okazji chrztu ich syna, księcia Louisa. Królewskie Wysokości są bardzo wdzięczni za wszystkie wspaniałe wiadomości jakie otrzymali, i przekazują wam najserdeczniejsze podziękowania i najlepsze życzenia.

Okazuje się, że to nie pierwsza kartka, którą Bradley ma w kolekcji, którą gromadzi od dwóch lat. To także nie jego ulubiona:

Jedna z moich ulubionych kart, które otrzymałem, pochodziła od Księżniczki Eugenie z Yorku. Mam dwie ręcznie podpisane karty od księżnej Kornwalii. Od 2016 roku piszę do brytyjskich i europejskich członków rodziny królewskiej. Pierwsza odpowiedź pochodziła od Jej Królewskiej Mości, dziękując mi za wysłanie życzeń urodzinowych na jej 90. urodziny. Od tego czasu zgromadziłem kolekcję prawie 70 królewskich odpowiedzi z całej Europy – przyznaje w rozmowie z Hello!

Też chcielibyście mieć taką kolekcję?

Nie żyje kochanek księżnej Diany. O ich trudnym uczuciu aż huczało w mediach

Księżna Camilla jątrzyła w związku Kate i Williama! Po latach ujawniono jej podły plan

Zrobili sobie jaja z księcia Williama. Publicznie wręczyli George’owi prezent, którym ośmieszyli jego ojca

 

 

 


Księżna Kate i książę Louis

Księżna Kate i książę Louis

Księżna Kate i książę William z synem - książę Louis

Księżna Kate i książę William z synem - książę Louis

Oficjalne zdjęcia z chrztu księcia Louisa

Oficjalne zdjęcia z chrztu księcia Louisa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×