Szukaj

Meghan Markle świętuje urodziny księcia Louisa! Opublikowała uroczy wpis, ale nie na swoim oficjalnym profilu!

Książę Louis świętuje swoje pierwsze urodziny! Od rana fani z całego świata składają życzenia najmłodszemu synowi księżnej Kate i księcia Williama. Wśród wirtualnych wpisów serdeczne pozdrowienia przesłali także Meghan Markle i książę Harry. Co napisali?
Meghan Markle, książę Louis

Meghan Markle, książę Louis

W pałacu Kensington wielkie święto! Urodzony 23 kwietnia Książę Louis celebruje dzisiaj swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji do sieci trafiły aż trzy nowe portrety najmłodszego syna księżnej Kate i księcia Williama. Zdjęcia wywołały powszechny zachwyt, wylądowały na czołówkach niemalże wszystkich brytyjskich tygodników i portali plotkarskich na całym świecie. W gąszczu komentarzy od zachwyconych internautów znalazły się również życzenia od Meghan Markle i księcia Harry’ego.

Para, która lada dzień powita na świecie swoje pierwsze dziecko, przekazała Louisowi mnóstwo serdeczności:

Wszystkiego najlepszego Louisie! Przesyłamy wiele miłości od nas!

Wszystko wskazuje, że autorką ciepłych słów pod adresem małego księcia jest sama Meghan. Nie jest tajemnicą, że konto Sussex Royal prowadzi żona Harry’ego. Już jakiś czas temu media ustaliły, że to księżna Sussexu jest autorką większości oficjalnych wpisów, które lądują na profilu obserwowanym przez niemalże 5 milionów internautów. Wszystko wydało się po tym, jak w komunikatach zaczęły pojawiać się amerykańskie słowa, niekoniecznie popularne wśród Brytyjczyków.

Wygląda więc na to, że małżonkowie starają się utrzymać aktywność w sieci. Myślicie, że po porodzie Meghan wpisy również będą publikowane się z taką częstotliwością?

Zobacz: Książę Louis skończył roczek. Zebraliśmy najważniejsze zdjęcia syna Kate i Williama! Najnowsze powstało wczoraj!

Zobacz: Książę Louis na oficjalnych urodzinowych portretach! Wszystkie trzy zrobiła księżna Kate!

Zobacz: Księżna Kate szykuje niespodziankę dla fanów z okazji urodzin księcia Louisa! To będzie prawdziwy hit!


Książę Louis skończył roczek

Książę Louis skończył roczek

Książę Louis skończył roczek

Książę Louis skończył roczek

Książę Louis skończył roczek

Książę Louis skończył roczek

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×