Szukaj

Poruszające listy księcia Karola do Pierwszej Damy upublicznione! Wylewał w nich swoje żale na związek z Dianą

Książę Karol, księżna Diana, Nancy Reagan

Książę Karol, księżna Diana, Nancy Reagan

Wyciekły tajne listy księcia Karola do Nancy Reagan – byłej pierwszej damy USA. Z treści jasno wynika, że następca brytyjskiego tronu był nieszczęśliwy w związku z księżną Dianą. Zobacz, co napisał swojej przyjaciółce.

Ślub księcia Karola i księżnej Diany był jednym z większych wydarzeń medialnych, a para chyba pierwszą budzącą AŻ TAKIE zainteresowanie świata i mediów. Przez cały czas trwania małżeństwa, a potem burzliwy okres po rozwodzie, kiedy Karol zaczął coraz częściej pokazywać się z Camillą, a Diana z Dodim Al-Fayedem, nieustannie byli śledzeni przez paparazzi, co jak wiemy skończyło się śmiercią Lady Di w tragicznym wypadku we Francji w 1997 roku.

Dzisiaj, kiedy po latach wychodzą na światło dzienne coraz nowsze fakty, można zobaczyć, jak bardzo oboje męczyli się z całą tą sytuacją. Zwłaszcza, że sami dzielili się swoim nieszczęściem z bliskimi i przyjaciółmi.

Zobacz: Książę Karol myślał o Camilli nawet, gdy brał ślub z księżną Dianą. Nieznane zdjęcie jest tego najlepszym dowodem

Co książę Karol pisał w tajnych listach do Nancy Reagan?

Jedną z takich osób była dla Karola żona byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych – Nancy Reagan, której Karol zwierzał się w listach załamany rozstaniem z Dianą:

Nikt naprawdę nie rozumie, co to wszystko znaczy, dopóki go to nie spotka, i dlatego jest coraz gorzej i gorzej. Któregoś dnia opowiem Ci całą historię, to w zasadzie grecka tragedia i nadawałaby się na sztukę!

Zobacz: „To było za dużo dla jednej osoby”. Bolesne wspomnienia księżnej Diany

Nancy Reagan i książę Karol na spotkaniu w Białym Domu

Nancy Reagan i książę Karol na spotkaniu w Białym Domu

Książę był bardzo blisko z żoną byłego prezydenta, aż do jej śmierci w 2016 roku. Listy, które jej wysyłał dopiero jakiś czas temu ujrzały światło dzienne, na życzenie Nancy i Ronalda Reaganów, których wolą było przekazani ich fundacji Ronald Reagan Presidential Foundation and Library in Simi Valley w Kalifornii.

W tym roku, w sierpniu, minęło 22 lata od tragicznej śmierci Diany. Czy jest jeszcze coś, co po ponad dwóch dekadach wstrząśnie opinią publiczną?

Zobacz: Grób księżnej Diany jest zaniedbany i budzi mnóstwo kontrowersji. Fakty i mity na temat pochówku królowej ludzkich serc


Ślub Księżnej Diany i Księcia Karola

Ślub Księżnej Diany i Księcia Karola

Ślub księcia Karola i lady Diany Spencer w 1981 roku (fot. ONS)

Ślub księcia Karola i lady Diany Spencer w 1981 roku (fot. ONS)

Ślub księcia Karola i lady Diany Spencer odbył się w czerwcu 1981 roku (fot. ONS)

Ślub księcia Karola i lady Diany Spencer odbył się w czerwcu 1981 roku (fot. ONS)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×