Szukaj

Książę Karol ostentacyjnie opuścił pałac! Zdjęcia z wyprowadzki wylądowały w tabloidzie, a wraz z nimi intrygujące szczegóły

Camilla Parker-Bowles, książę Karol

Camilla Parker-Bowles, książę Karol

Książę Karol jest wściekły. Brytyjska prasa donosi, że ostentacyjnie opuścił pałac, a jego małżeństwo z Camillą to już przeszłość. Jednak nie to jest najgorsze. Zobaczcie, co takiego się wydarzyło.

Książę Karol i Camilla są małżeństwem od 2005 roku. Co jakiś czas pojawiają się publicznie, pokazując, że razem są szczęśliwi, reprezentują także brytyjską monarchię. Koronawirus ograniczył ich aktywność, spędzają razem domową kwarantannę i wszystko wskazywało na to, że świetnie się czują w swoim towarzystwie.

W ubiegłym roku, 9 kwietnia, świętowali 15. rocznicę ślubu. Z tej okazji dzień wcześniej na oficjalnym profilu na Instagramie małżonków pojawiło się zdjęcie, na którym siedzą przed swoim domem, Birkhall, w posiadłości Queen’s Balmoral. Wyglądali na bardzo szczęśliwych.

Jednak najnowsze doniesienia brytyjskiej prasy nie są zbyt optymistyczne. Czarne chmury zawisły nam związkiem księcia Walii i księżnej Kornwalii. Ich małżeństwo ma być już przeszłością.

To koniec małżeństwa Camilli i Karola?

O tym, że Karol i Camilla się rozwodzą, kolorowa prasa donosi z nie mniejszą częstotliwością, niż o czwartej ciąży Kate. Jednak ostatnie tygodnie zdają się być wyjątkowo trudne dla Camilli i Karola.

Od czasu, gdy książę i księżna Sussexu zrzucili bombę na Pałac Buckingham podczas wywiadu u Oprah Winfrey, napięcie w domu Karola ma być cały czas wyczuwalne, a nawet momentami rośnie. Informatorzy podają, że ojciec Harry’ego jest tak rozwścieczony oskarżeniami swojego młodszego syna i synowej, że ma na tym punkcie obsesję do tego stopnia, że ​​Camilla zażądała, żeby opuścił pałac.

Karol pracuje na pełny etat w Highgrove House, a Camilla spędza weekendy – czasem dłużej – w swojej prywatnej rezydencji w Wiltshire. Ale kiedy pojechał do niej, ona kazała mu spakować walizki i natychmiast się wyprowadzić!

Książę był w kiepskim nastroju od czasu skandalu z Meghan i Harrym i stwierdzenie, że był ostatnio trudnym towarzystwem to mało powiedziane. Camilla trzymała się od niego z daleka. Kiedy w Clarence House zaczęły pojawiać się plotki o sporach małżeńskich, niektórzy pracownicy królowej byli zdenerwowani planowaną podróżą pary do Grecji, w obawie przed skandalem.

Dużo pracy włożono w planowanie i przygotowanie tej podróży, to ich pierwsze zaangażowanie w sprawy monarchii za granicą od czasu pandemii.

Jednak odetchnięto z ulgą, kiedy Karol i Camilla byli w stanie stworzyć jednolity front na trasie. Osoba z otoczenia księżnej Kornwalii mówi, że ona jest przyzwyczajona do tego, co nazywa „napadami złości” męża.

To nie jest pierwszy przypadek, gdy Camilla radzi sobie z jednym z nastrojów Karola i zwykle zostawia go na chwilę, aby miał spokój. Ale przyznaje, że tym razem trwa to dłużej niż zwykle – mówi  informator „New Idea”. – Camilla jest wściekła, że ​​Meghan i Harry twierdzą, że Karol odciął się od niego i nie chciał uczynić Archiego księciem. To wywarło taki zły wpływ na jej męża.

Camilla dokładnie wie, czego potrzeba Karolowi w chwilach ogromnego napięcia – samotności. To, co źródła zinterpretowały jako koniec małżeństwa, można włożyć między bajki. Prawdą natomiast jest, że książę Walii bardzo przeżywa to, co się dzieje pomiędzy synami, a także nim i Harrym.


Książę Karol wyprowadził się od Camilli

Książę Karol wyprowadził się od Camilli

Książę Karol i księżna Camilla 2020 rok

Książę Karol i księżna Camilla 2020 rok

Najpopularniejsze zdjęcie księcia Karola i księżnej Camilli miejsce 8., 120 tysięcy polubień

Najpopularniejsze zdjęcie księcia Karola i księżnej Camilli miejsce 8., 120 tysięcy polubień

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×