Książę Karol wymyślił przezwisko dla Meghan i wzbudził niemałe kontrowersje. Nie wszyscy są przekonani, że to komplement

Książę Karol i Meghan

Książę Karol i Meghan

Książę Karol wymyślił przezwisko dla Meghan. Komentatorzy królewscy twierdzą, że wspaniały komplement, ale czy żoną Harry'ego podzieliłaby ich zdanie?

Kiedy Harry zaczął się spotykać z Meghan, wyglądało na to, że ona i książę Karol polubili się. Wydawało się, że przyszły teść jest jej niezwykle życzliwy. To on przecież podjął się tego, żeby zastąpić nieobecnego ojca Markle i poprowadzić ją do ołtarza. Był to piękny gest, biorąc pod uwagę to, że Thomas Markle nie mógł się pojawić na ślubie córki, a już wówczas było wiadomo, że ich relacje nie należą do najcieplejszych.

Później także wyglądało na to, że Meghan może liczyć Karola i że jest między nimi nić porozumienia. Już na dwa dni po wyjściu za Harry’ego świetnie bawiła się na 70. urodzinach teścia, zachwycając stylizacją. Świat obiegły fotografie, na których żartują, śmieją się i najwyraźniej dobrze się czują w swoim towarzystwie.

Mówi się, że charakter synowej imponował księciu Walii i dlatego wymyślił dla niej adekwatne przezwisko. Znawcy twierdzą, że to komplement, ale czy Megahn podzieliłaby ich zdanie?

Jakie przezwisko wymyślił dla Meghan książę Karol?

Przydomek księcia Karola dla jego synowej Meghan Markle został nazwany komplementem przez królewskiego komentatora Christine-Marie Liwag Dixon.

To dosyć zgrabny komplement – mówiła.

Według niej, książę Walii zdecydował się nazwać ciężarną żonę swojego syna księcia Harry’ego Wolfram, co pokazuje prawdziwą opinię 72-latka na jej temat. Wyjaśniła:

Meghan Markle nie miała łatwego czasu od dołączenia do rodziny królewskiej. Prasa nie tylko prześladowała ją bezlitośnie, ale także niedawno powiedziała, że ​​​​czuła się niemile widziana w rodzinie królewskiej, a już na pewno nie jak w domu. Rodzina królewska mogła nie zaaprobować tego, że Meghan i Harry ustąpili ze stanowiska starszych członków rodziny królewskiej, mimo że zrobili to, aby uciec ze środowiska, które wyraźnie nie było dobre dla ich zdrowia psychicznego.

Specjalistka podkreśla, że Karol miał wiele szacunku dla charakteru Meghan, dlatego też nadał jej wspomniany przydomek.

Jak ujawnił królewski korespondent Russell Myers w Lorraine w 2019 r., Karol nazwał ją po metalu „jest twarda i nieugięta”. Wolfram jest najsilniejszym naturalnie występującym metalem na świecie.

Jak myślicie? Komplement?


Rodzina królewska na mszy świątecznej 2018

Rodzina królewska na mszy świątecznej 2018

Książę Karol i Meghan Markle

Książę Karol i Meghan Markle

Książę Karol i Meghan Markle

Książę Karol i Meghan Markle

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×