Książę Karol drży o Archiego. To co się dzieje w Ameryce powoduje u niego dreszcz zgrozy

Książę Karol, Meghan, Harry i Archie

Książę Karol, Meghan, Harry i Archie

Książę Karol zaplanował ściśle tajną wyprawę do Ameryki, żeby uratować swojego wnuka Archiego. Co na ten temat donosi zagraniczny tabloid?

Książę Harry i Meghan Markle już od kilkunastu miesięcy nie są członkami brytyjskiej rodziny królewskiej. Para wyprowadziła się do USA i tam wychowują swojego synka Archiego, a obecnie do rodziny dołączyła także Lilibet. Zajęli się swoimi sprawami, rozwijają działalność Archewell, a także biorą udział w wielu nowych projektach.

Tymczasem tabloid donosi, że w Anglii rozgrywa się prawdziwy dramat. Książę Karol tak bardzo tęskni i martwi się o swojego wnuka, że zaplanował sekretną wyprawę do Kalifornii, żeby go uratować…

Książę Karol planuje uratować Archiego

Dwanaście miesięcy temu Woman’s Day doniósł, że książę Karol planuje ściśle tajną podróż do Kalifornii, aby sprowadzić swojego wnuka Archiego Harrisona Mountbatten-Windsora z powrotem do Wielkiej Brytanii. Plan był tak sekretny, że podobno najlepsi londyńscy funkcjonariusze ochrony nie wiedzieli o zamiarach księcia Walii. Próbował on podobno przekonać księcia Harry’ego i Meghan Markle, by sprowadzili syna z powrotem do Wielkiej Brytanii i był gotów udać się do Ameryki, aby kontynuować swoje wysiłki.

Obawy Karola i jego żony Camilli Parker Bowles o to, czy Archie jest bezpieczny za oceanem, zostały spotęgowane przez protesty Black Lives Matter zeszłego lata:

Martwią się, że Meghan i Harry nie są w pełni chronieni w swojej nowej rezydencji w Los Angeles i mają ochronę, która nie jest przyzwyczajona do współpracy z rodziną królewską. Wracając do Wielkiej Brytanii, zapewnią mu większe bezpieczeństwo, bo obowiązuje tam tak wiele przepisów, że ludzie nie mogą zbliżyć się do rodziny królewskiej, a zwłaszcza do ich dzieci.

Książę Walii był gotowy pominąć wszelkie protokoły bezpieczeństwa, byle tylko dotrzeć do syna i przekonać go, że Archie będzie bezpieczny tylko w Anglii, pod opieką ochroniarzy rodziny królewskiej. Ile prawdy w tej historii? Ocenę pozostawimy wam. Pewne jest jednak to, że Karol bardzo tęskni za wnukiem.


Książę Karol i Camilla Parker-Bowles opłakują księcia Filipa

Książę Karol i Camilla Parker-Bowles opłakują księcia Filipa

Książę Karol i księżniczka Anna – pogrzeb księcia Filipa

Książę Karol i księżniczka Anna – pogrzeb księcia Filipa

Książę Karol i księżna Camilla 2020 rok

Książę Karol i księżna Camilla 2020 rok

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×