Wyszły na jaw łóżkowe sekrety księżnej Diany. Robiła cuda, by rozkochać w sobie księcia Karola

Książę Karol i księżna Diana

Książę Karol i księżna Diana

Księżna Diana nosiła seksowną bieliznę by ratować małżeństwo

Życie miłosne księżnej Diany i walka z „piątym kołem” w małżeństwie znów znalazły się w świetle reflektorów w 21 rocznicę jej śmierci. Richard Key i jego dobry znajomy, Geoffrey Levy, którzy podobno znali się z Dianą „naprawdę dobrze” wyjawili zaskakujące sekrety skrywające się za drzwiami królewskiej sypialni następcy brytyjskiego tronu, księcia Karola i jego małżonki.

Według ich relacji, księżna Diana miała sprytny plan by zwabić swojego męża do sypialni, z daleka od kochanki, ale zakończył się spektakularną porażką. Jak donosi Daily Mail, ich rewelacje dotyczą wieczoru z 1989 roku, gdy siostra Camilli, Annabel Elliot, wyprawiała swoje 40. urodziny. Diana została zaproszona, a jej zgoda zaskoczyła i zszokowała księżną Camillę, która nie spodziewała się, że żona jej kochanka rzeczywiście się zjawi. Ktoś podobno słyszał, jak wrzeszczała w posiadłości:

Dlaczego ta pie*dolona s*ka musi przyjść?

Zdarzenie miało miejsce osiem lat po ślubie książęcej pary, który obejrzało w telewizji niemal 750 milionów ludzi na całym świecie. W tamtym czasie Karol miał odnowić swój romans z Camillą, podczas gdy Diana miała szukać pocieszenia w ramionach Jamesa Hewitta, podejrzewanego o bycie ojcem księcia Harry’ego. Już wtedy mówiono, że para sypia w oddzielnych pokojach, a miłość w ich związku kompletnie umarła.

Według Kaya i Levy’ego, właśnie tego wieczoru Diana zrozumiała, że jej małżeństwo niedługo kompletnie umrze. Wedle ich relacji, Diana chciała jeszcze „wygrać” serce księcia Karola i to właśnie z tego powodu miała odwiedzić sklep z bielizną, znajdujący się w popularnym londyńskim domu handlowym, Harrodsie.

Seksowna, wyzywająca bielizna miała uratować jej małżeństwo. Niestety, nie podziałała, bowiem gdy książę Karol zobaczył swoją żonę w koronkowym komplecie, miał podobno parsknąć śmiechem:

Wyglądasz idiotycznie – skwitował.

A skoro jesteśmy już w temacie idiotycznych zachowań – kilka godzin później rozpętał się skandal ze słynnymi rozmowami telefonicznymi, podczas których książę Karol mówił obecnej księżnej Kornwalii, że „chciałby być jej tamponem”.

Camilla zrujnowała podróż poślubną księżnej Diany i księcia Karola. Zrobiła coś przeokropnego

To był jej wieczór! Wyszło na jaw, co księżna Diana zrobiła zaraz po ogłoszeniu rozwodu z księciem Karolem

Księżna Diana była bezwzględna w kwestii stylizacji. Ujawniono sekretne zapiski z jej wymaganiami dotyczącymi kreacji

Księżna Diana nawet w dresie wyglądała jak milion dolarów. Zdjęcie z prywatnego archiwum robi furorę w sieci!


Księżna Diana na nigdy niepublikowanym zdjęciu

Księżna Diana na nigdy niepublikowanym zdjęciu

Księżna Diana z matką

Księżna Diana z matką

Księżna Diana dla Vanity Fair – sesja Mario Testino

Księżna Diana dla Vanity Fair – sesja Mario Testino

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×