Globe: „Książę Karol umiera”. Co się dzieje z następcą tronu? Niepokojące doniesienia obiegły media

Książę Karol

Książę Karol

Książę Karol umiera i skreśla swoją żonę Camillę z testamentu. Takie doniesienia czytamy w jednym z zagranicznych tabloidów. Co się dzieje z następcą tronu?

Książę Karol, tak samo jak jego matka, Królowa Elżbieta II mogą cierpieć na dziedziczną chorobę. Fani rodziny królewskiej zaczęli obserwować niepokojące objawy, które nasiliły się w ostatnim czasie. Stan zdrowia następcy tronu coraz bardziej niepokoi Brytyjczyków. Wszystko przez spuchnięte i sine dłonie. Padło nawet podejrzenie, że nie zostało mu już wiele czasu.

Książę Karol jest chory?

Artykuł w Globe jest zatytułowany Umierający Karol wyrzuca Camillę ze swojego testamentu. Pada tam zatrważające stwierdzeniem:

Lekarze przewidują, że nie przeżyje roku, książę Karol usunął swoją żonę Camillę z testamenu, nie odziedziczy ani funta.

Podejrzenia padły, gdy pojawiły się zdjęcia księcia z obrzękiem palców i stóp podczas ostatniej podróży do Indii. Według lekarza, obrzęk może prowadzić do pogorszenia czynności serca i śmierci:

Karol patrzy na dłonie i palce u stóp, które nabrzmiały do ​​rozmiarów dużych kiełbas wieprzowych i wie, że koniec jest bliski.

Publikacja mówi również o żonie księcia, Camilli. Podobnie jak Meghan Markle, jest ona od dawna przedmiotem brutalnych ataków w mediach plotkarskich i ten artykuł nie jest wyjątkiem. Magazyn twierdzi, że Camilla zaczęła nadużywać alkoholu, ponieważ jest wściekła na odcięcie jej od ostatniej woli księcia, według której miałaby odziedziczyć 1,3 miliarda dolarów.

Na jakie schorzenie najprawdopodobniej cierpi Karol?

Okazuje się, że Karol może cierpieć na Objaw Raynauda, czyli napadowy skurcz tętnic w obrębie rąk i stóp. Nie należy lekceważyć tych objawów, gdyż nieleczone, mogą prowadzić do owrzodzeń i martwicy tkanek.

Książę Karol i księżna Camilla świętowali rocznicę ślubu

Książę Karol i księżna Camilla

Dokładna przyczyna powstawania choroby nie jest znana. Wiadomo jednak, że u podłoża choroby leży nadmierna reakcja skurczowa drobnych naczyń krwionośnych organizmu w odpowiedzi na bodźce takie jak: niska temperatura lub stres. Z czasem może dochodzić do trwałego pogrubienia ściany naczyń krwionośnych i stałego upośledzenia przepływu krwi. Choroba Raynauda może mieć podłoże dziedziczne, chociaż nie zostało to do końca udowodnione.

Miejmy nadzieję, że doniesienia tabloidu o rychłej śmierci księcia Karola okaże się wyssane z palca.

Zobacz: Księżna Camilla udowodniła, że jest najlepszą żoną pod słońcem. Rozbrajającym gestem potwierdziła swoją miłość do księcia Karola


Książę Louis z dziadkiem księciem Karolem, rodzicami i starszym bratem

Książę Louis z dziadkiem księciem Karolem, rodzicami i starszym bratem

Książę Karol i księżna Camilla świętowali rocznicę ślubu

Książę Karol i księżna Camilla świętowali rocznicę ślubu

Księżna Camilla i książę Karol w Sądzie Najwyższym

Księżna Camilla i książę Karol w Sądzie Najwyższym

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×