Szukaj

Książę Karol to niezły dziwak! Wpadł w furię i zrobił awanturę, a niewielkie grono jego fanów jeszcze bardziej się pomniejszyło

Książę Karol

Książę Karol

Książę Karol to kapryśny i rozrzutny dziwak

Książka Książę buntownik zniszczy już i tak nie najlepszą reputację następcy tronu. Książę Karol może nie pozbierać się po takim ciosie! Napisana przez Toma Bowera nieautoryzowana biografia następcy tronu przedstawia nieznane dotąd fakty z codziennego życia syna królowej Elżbiety II.

Opisany przez Bowera Karol to rozrzutny i rozkapryszony książę, który nie ma pojęcia o prawdziwym życiu. Według biografa Karola codziennie otacza grupa ludzi gotowych spełnić każde jego życzenie. Książę przebiera się pięć razy dziennie. I nie robi tego sam! Za każdym razem rozbiera i ubiera go specjalnie do tego oddelegowany lokaj. A o idealny stan jego trawnika dba aż czterech ogrodników.

Według Bowera Karol to też niezły dziwak. Biograf opisał jedną z prywatnych wizyt księcia, który w domu przyjaciela pojawił się z własnym materacem, deską klozetową i ulubionym papierem toaletowym. Karol jest też zdaniem Bowera próżny. Widząc swój oficjalny portret, nie najmłodszy i od dawna łysiejący książę miał podobno wpaść w furię:

Zażądał, by przedstawić go z głową pełną włosów i zdecydowanie młodszego – napisał Bower.

Pisząc biografię Karola, Tom Bower przeprowadził wywiady ze 120 osobami z otoczenia księcia. Ujawnione przez anonimowych rozmówców pisarza fakty zapewne sprawią, że niewielkie grono fanów syna królowej jeszcze się pomniejszy. Obecnie zaledwie co trzeci brytyjski poddany widzi w Karolu przyszłego króla.

Książę Karol wpadł w dziki szał! Zaczął rzucać talerzami twierdząc, że żyje w istnym piekle! A wszystko przez…

Królowa Elżbieta II dla ratowania honoru rodziny posunęła się do KŁAMSTWA! Sprawa dotyczy śmierci księżnej Diany!

Wyszły na jaw kolejne dramatyczne fakty związku księcia Karola z księżną Dianą! Królowa Elżbieta II maczała palce przy ich rozstaniu!


Książę Karol i księżna Camilla mają nieślubne dziecko?

Książę Karol i księżna Camilla mają nieślubne dziecko?

Książę Karol i Królowa Elżbieta II

Książę Karol i Królowa Elżbieta II

Książę Karol i księżna Camilla Parker-Bowles

Książę Karol i księżna Camilla Parker-Bowles

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×