Szukaj

Książę Karol jest zdruzgotany. Harry i William dokładają mu problemów w trakcie walki z koronawirusem

Jak obecnie wygląda relacja Williama i Harry'ego? Książę Karol długo nie mógł pogodzić się z ich konfliktem. Czyżby dzięki koronawirusowi nastąpił przełom?
Książę Karol: książę Harry i książę William

Książę Karol: książę Harry i książę William

Rok 2020 to bez dwóch zdań jeden z najtrudniejszych okresów we współczesnej historii rodziny królewskiej. Nie dość, że Wielka Brytania wyszła z Unii Europejskiej, książę Harry i Meghan Markle zrezygnowali z pełnienia oficjalnych obowiązków, to jeszcze okazało się, że książę Karol ma koronawirusa.

Pogorszenie relacji między Williamem a Harrym

Od koronacji królowej Elżbiety II w 1952 r. świat obserwował, jak rodzina królewska wita kilku nowych członków i opłakuje tych, którzy odeszli, na czele z księżną Dianą. Przez ostatnie lata, w dobrych i gorszych chwilach, zawsze wspierali się książę William i książę Harry. Bez względu na to, co działo się na świecie, jak bardzo burzliwe życie prowadzili – bracia trzymali sztamę i stali za sobą murem.

Teraz jednak plotkuje się, że relacja książąt rozpadła się niczym domek z kart. Przyczynił się do tego Megxit. Potwierdzać to może ostatnie spotkanie Williama i Harry’ego, do którego doszło na początku marca – podczas Dnia Wspólnoty Narodów. Bracia traktowali się jak powietrze. Nie zamienili ze sobą ani jednego słowa. Co o ich konflikcie myśli książę Karol?

Książę Karol i księżna Diana z synami Williamem i Harrym w 1995 roku (fot. ONS)

Książę Karol i księżna Diana z synami Williamem i Harrym w 1995 roku (fot. ONS)

Książę Karol o konflikcie Williama i Harry’ego

Podobno następca tronu coraz trudniej znosi kryzys w rodzinie. Długoletnia fotograf królewska, Jayne Fincher, powiedziała w rozmowie z amerykańskim serwisem Page Six, że ojciec książąt – wbrew powszechnej opinii – stał się bardzo bliski swoim synom po śmierci ich matki, księżnej Diany. Później ich relacja umocniła się, gdy wszystkie nieporozumienia wyjaśnili sobie już jako dojrzali mężczyźni.

Karol musi mieć złamane serce . Ponieważ jest bardzo blisko Harry’ego i Williama, którzy wciąż są dla niego małymi chłopcami. Przez cały ten okres smutku byli blisko. To musi być dla niego bardzo druzgocące, że bracia nie utrzymują ze sobą kontaktu. Zwłaszcza teraz.

Być może choroba księcia Karola przybliży jego synów do siebie na nowo? Już teraz plotkuje się, że cała trójka jest gotowa by porozmawiać ze sobą za pośrednictwem komunikatorów online.


Rodzina królewska na mszy świątecznej 2018

Rodzina królewska na mszy świątecznej 2018

Książę William i książę Harry 1997 rok

Książę William i książę Harry 1997 rok

Królowa Elżbieta II z księciem Williamem, księciem Karolem i księciem George'm

Królowa Elżbieta II z księciem Williamem, księciem Karolem i księciem George'm

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×