Szukaj

Meghan Markle i książę Karol mają konflikt? Tabloid donosi o napiętej sytuacji

Książę Karol, Meghan Markle

Książę Karol, Meghan Markle

Książę Karol ma już dosyć tego, co wyczynia Meghan Markle. Nowe fakty wychodzą na jaw, a lubiący do tej pory swoją synową następca tronu nie ma ochoty jej więcej widzieć. Dlaczego?

Książę Karol od początku znajomości Harry’ego i Meghan był jedną z tych osób w rodzinie królewskiej, które od razu polubiły i zaakceptowały przyszłą księżną. Niestety obecnie przeżywa wielkie rozczarowanie osobą synowej. Tabloidy donoszą, że ma już jej tak dość, że nawet nie chce jej więcej oglądać. Co takiego wyszło na jaw?

Dlaczego książę Karol ma rzekomo dość Meghan Markle?

Książę Karol ze stoickim spokojem zniósł to, że jego młodszy syn i jego żona wycofali się z rodziny królewskiej. Nie komentował doniesień tabloidów na temat rzekomych wyczynów Meghan. Jednak ostatnie informacje, które pojawiły się w kolorowej prasie, spowodowały, że i on stwierdził, że nie zamierza jej więcej oglądać.

Okazuje się, że żona Harry’ego przekazała dane osobowe autorom królewskiej biografii za pośrednictwem osoby trzeciej. Nie dość, że Karol nie może widywać księcia Harry’ego, ani wnuka Archiego, to jeszcze to – nowe odkrycie o Meghan było podobno ostatnią kroplą, która przepełniła czarę goryczy.

Na początku Sussexowie wypierali się tego, że mieliby mieć coś wspólnego z książką Finding Freedom. Autorzy Omid Scobie i Carolyn Durand twierdzą jednak, że księżna nie chciała, aby wersja wydarzeń jej ojca Thomasa Markle, z którym jest w konflikcie, pojawiła się w książce, więc zaoferowała coś w zamian. To tylko ostatnie z szeregu kontrowersji związanych z księżną, które wywołują prawdziwy strach w Pałacu Buckingham.

Do tego dochodzi słynna umowa z Netflixem, którą Meghan podpisała razem z Harrym, a która opiewa podobno na aż 130 milionów dolarów. Krążą pogłoski, że Sussexowie są gotowi ujawnić soczyste królewskie sekrety w filmie dokumentalnym, który robią dla giganta streamingu. Karol, który zawsze wspierał Meghan, uważa, że ​​jest to siarczysty policzek dla rodziny. Uważa, że sprzedali swoją duszę firmie, która wyprodukowała The Crown – serial, który przedstawia go w bardzo w złym świetle.

To go musiało zaboleć. Karol prowadził Meghan do ołtarza, trzymał matkę za rękę podczas ślubu i pomagał jej finansowo. Jestem pewien, że zmienił swoją opinię o Meghan, tak jak wielu z nas! – mówi informator „New Idea”.

Chociaż Harry może odwiedzić Wielką Brytanię w przyszłym roku, nie jest jasne  kiedy, ani czy w ogóle przyleci razem z Meghan. Tabloid donosi, że Markle zdaje sobie sprawę z bałaganu, jakiego narobiła w rodzinie królewskiej.

Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że wydanie gazety z 30 listopada trafiło do sprzedaży na dzień przed publikacją artykułu w The New York Times, w którym Markle podzieliła się tragiczną historią utraty drugiej ciąży. Spekuluje się, że wyznania księżnej wstrząsnęły brytyjskim dworem do tego stopnia, że po miesiącach milczenia zadzwonili do niej członkowie rodziny królewskiej, w tym księżna Kate.

Czy dojdzie do przełomowego pojednania się Karola z Harrym i Meghan? Odpowiedź przyniosą najbliższe miesiące.


Okładka New Idea z 30 listopada 2020

Okładka New Idea z 30 listopada 2020

Książę Karol i Meghan Markle

Książę Karol i Meghan Markle

Książę Karol i Meghan Markle

Książę Karol i Meghan Markle

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×