Książę Karol ma haka na Meghan Markle. Jej pozycja jest teraz bardzo zagrożona. Wypłynęły szczegóły

Książę Karol i Meghan

Książę Karol i Meghan

Książę Karol ma w zanadrzu niezłego haka na Meghan Markle. Co zamierza zrobić? Zagraniczna prasa podaje ciekawe informacje.

Meghan Markle uznawana jest obecnie za jedną z najbardziej rozpoznawalnych celebrytek na świecie. Międzynarodową sławę nie przyniosła jej praca, czyli aktorstwo, a związek z brytyjskim księciem Harrym.

Małżonkowie od początku zmagali się z problemami. Nie umieli, czy też nie chcieli dopasować się do sztywnych reguł panujących w monarchii, dlatego ostatecznie postanowili zrezygnować z pełnienia obowiązków, wyprowadzając się najpierw do Kanady, a później do Stanów Zjednoczonych.

Ich decyzja wywołała niemały skandal. Jak się później okazało, był to dopiero początek zamieszania. Harry i Meghan w marcu 2021 roku zdecydowali się udzielić wywiadu dla Oprah Winfrey, w którym opowiedzieli między innymi o skandalicznym traktowaniu przez pałac i jego otoczenie. Markle wyznała wówczas między innymi, że presja doprowadziła ją do depresji, a nawet myśli samobójczych.

Słowa Sussexów jeszcze długo po rozmowie były przetrawiane przez poddanych monarchii, ale też i rodzinę królewską. Potem pojawiła się cała masa publikacji, gdzie analizowano krok po kroku wszystkie wydarzenia z Meghan i Harrym i szukano każdej możliwej informacji na temat ich służby dla Elżbiety II.

Wówczas co bardziej dociekliwi dopatrzyli się nieścisłości w słowach pary, a co odważniejsi zarzucali im kłamstwa. Tymczasem okazuje się, że Karol ma niezłego haka na Meghan.

Książę Karol ma haka na Meghan Markle

Nie jest tajemnicą, że Meghan nie dała się dobrze zapamiętać przez ludzi, z którymi współpracowała, mieszkając w Pałacu Buckingham. Padły nawet oskarżenia o mobbing.

Woman’s Day donosi, że Karol ma nowe informacje, ale postanowił zamieść je pod dywan, dla dobra przyszłych relacji z rodziną młodszego syna:

Chce zrobić coś dobrego dla swojej synowej – mówi źródło – Ale teraz piłeczka jest po stronie Meghan. Każdy kolejny atak na rodzinę królewską w mediach, a Karol może zmienić zdanie i pozwolić wyciec szczegółom śledztwa, które miało miejsce.

Jak myślicie, czy taki as w rękawie przyszłego króla powstrzyma Harry’ego i Meghan od dalszych niekorzystnych dla rodziny królewskiej wywiadów?


Rodzina królewska na mszy świątecznej 2018

Rodzina królewska na mszy świątecznej 2018

Rodzina królewska na mszy świątecznej w Norfolk. Księżna Kate, Meghan Markle, książę Karol, książę William i książę Harry

Rodzina królewska na mszy świątecznej w Norfolk. Księżna Kate, Meghan Markle, książę Karol, książę William i książę Harry

Rodzina królewska na balkonie

Rodzina królewska na balkonie

Komentarze

 • Gość pisze:

  to jest wojna, którą wywołała meganica. opluła i nakłamała o rodzinie, na której robi karierę. ona zasługuje na przegraną jak mało kto.

  • Gość pisze:

   Nie przejmuj się, ona przegra, zadarla z wieloma wplywowymi ludźmi.
   Jest głupia dlatego zaczęła wojnę zarówno z rodziną królewska jak i mediami.
   Zniszczą ją we właściwym momencie 🙂

  • Gość pisze:

   Ale ty to powinnaś być wdzięczna za to że ona się pojwiła, bo co byś ty bidulo po całych daniach robiła ? Normalnie pustka twojej egzystencji by cię zabiła, a tak to masz chociaż jakiś cel w życiu. Warujesz tu od świtu do nocy i wylewsz te swoje pomyje na kogoś kto nawet nigdy nie dowie się że coś tak marnego jak ty gdzieś tam istnieje.

  • Gość pisze:

   Cóż, pozostaje nadzieja, że gdy już dojada meg to pustka egzystencji zabije jej fanki, czyli karynki, bezwartościowe tluki i analfabetki 🙂
   A najpiękniejsze jest to, że nikt nie będzie tesknil ani za tą wycieraczka ani za wami :)))

  • Gość pisze:

   Pisząc to patrzyłaś chyba w lustro. No i wysil się trochę w tych swoich inwektywach, bo jesteś taka przewidywalna i nudna jak flaki z olejem. Przestań powtarzać jak papuga i rusz tym pustym czerepem wymyśl coś nowego, bo wystarczy przeczytać dwa słowa i już wiadomo że to ty.

  • Gość pisze:

   Fanki scierki nie są warte wysiłku i ruszania czymkolwiek:)
   Ale wiesz, że dojada tego śmiecia, prawda?
   Będzie fajnie i.wreszcie będzie z niej jakiś pożytek;)

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×