Szukaj

Książę Karol jest gejem? Skandal rozrywa rodzinę królewską po publikacji tabloidu

Książę Karol jest gejem?

Książę Karol jest gejem?

Książę Karol dokonał coming outu? Tabloid przekonuje, że ojciec Williama i Harry'ego w końcu się przyznał publicznie do skrywanej orientacji seksualnej. Co pisze Globe?

Książę Karol co jakiś czas jest ofiarą tabloidów, które twierdzą, że, a to rozwodzi się z Camillą, a to nie mógł sobie poukładać życia z Dianą, bo tak naprawdę ma odmienną orientację seksualną. Jeszcze inne piszą, że nie zostanie królem po Elżbiecie II, bo ona planuje, że to William będzie następnym monarchą.

Najnowsze doniesienia znowu dotyczą rzekomego homoseksualizmu Karola. Co donosi tabloid?

Czy książę Karol jest gejem?

Globe opublikował artykuł, w którym twierdzi, że książę Karol niedawno się ujawnił w nowym brytyjskim dokumencie, który dotyczył jego małżeństwa z Dianą Spencer. Według tabloidu walka spadkobiercy o znalezienie panny młodej wynikała z jego ukrytego homoseksualizmu.

Książę Karol zrobił coming out i został w pełni zaakceptowany przez najbliższych, w tym przez swoją matkę. Padła tylko prośba, żeby nie mówił publicznie o swoim homoseksualizmie.

Jego przyjaciel, Broderick Munro-Wilson, wyjaśnił w filmie, że książę Karol był sfrustrowany faktem, że nie może znaleźć odpowiedniej żony, w końcu pytając: Czy powinienem zostać gejem?.

Tabloid zacytował także dworzanina, który twierdzi:

Królowa jest wściekła, że ​​Charles jest PONOWNIE w centrum skandalu gejowskiego – podobnie jak jego żona Camilla, która wie o skłonnościach męża od pierwszego spotkania, ale on obiecał jej, że ukryje swoje homoseksualne schadzki.

Magazyn wspomina również o rzekomym skandalu z 2016 r., w którym księcia Walii złapano na pocałunku w usta z młodym przystojniakiem. Nie ma na to jednak żadnych dowodów, poza kilkoma niewinnymi zdjęciami z Globe.

Książę Karol jest gejem?

Książę Karol jest gejem? Artykuł Globe z 2016 roku

Tabloidy trzymają się słów księcia ze wspomnianego dokumentu: Powinienem zostać gejem?, twierdząc, że jest to oczywisty coming out Karola. Jednak chwila ujawnienia się księcia dla każdego, kto oglądał dokument, są oczywistym żartem. Książę Karol dokładnie znał listę kandydatek na swoją żonę i nie było to dla niego przyjemne doświadczenie. Po rozwodzie z Dianą Spencer na nowo ożywił swój romans ze swoją długoletnią miłością, Camillą Parker Bowles, i ostatecznie poślubił ją, a ona została księżną Kornwalii.

Zamieszanie z orientacją seksualną księcia Karola

Przypomnijmy, że jeszcze niedawno zagraniczne portale donosiły, że przyszły następca tronu postanowił rozstać się z żoną, a na dodatek wziąć z nią rozwód. Oficjalny komunikat miał trafić do mediów lada dzień. Podobno wszystko dlatego, że książę Karol jest gejem, który przez lata próbował ukryć swoją orientację.

Pierwsze plotki na ten temat pojawiały się już w 2000 r. Wówczas miał powstać nawet gejowski film pornograficzny, w którym główną rolę odgrywał przyszły król. Księcia w intymnej sytuacji miał przyłapać i nagrać wieloletni służący jego matki George Smith. Temat ten jednak ucichł i przez kolejne lata nie był komentowany. Aż do momentu, w którym księżna Kornwalii po raz pierwszy skomentowała związek Karola z Dianą:

Ślub z Dianą był tylko przykrywką. On miał trzech potajemnych kochanków – powiedziała wówczas.

Jak widzicie, historia, że Karol jest gejem i robi coming out, jest jedną z najbardziej ulubionych i powtarzanych przez tabloidy. Ale czy prawdziwą?


Książę Karol jest gejem?

Książę Karol jest gejem?

Książę Karol jest gejem?

Książę Karol jest gejem?

Książę Karol i królowa Elżbieta II, październik 2019

Książę Karol i królowa Elżbieta II, październik 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×