To koniec dla księcia Karola i księżnej Camilli? Nowe zdjęcia pary mówią same za siebie

książę Karol

książę Karol

Książę Karol i księżna Camilla na wspólnym zdjęciu

Książę Karol i księżna Camilla mają kryzys? Para postanowiła dosadnie odpowiedzieć na medialne spekulacje. Małżonkowie pojawili się razem publicznie, czego dowodem są zdjęcia krążące w sieci. Wyglądają na skłócone małżeństwo tuż przed rozwodem?

Kiedy w mediach na całym świecie trwa burza na temat ich rzekomego rozstania, księżna Camilla i książę Karol udowadniają, że pomimo upływu lat, takie plotki nie robią na nich najmniejszego wrażenia.

Przyszły następca tronu i jego żona postanowili nie siedzieć w domu, czym mogliby podsycać temat do plotek, a zamiast tego pokazać się publicznie, pełniąc służbowe obowiązki. Wspólnie pojawili się na ponownym otwarciu karczmy,  która łączy szkockie dziedzictwo, rzemiosło i kulturę. Para regularnie uczestniczy w takich wydarzeniach, udowadniając, że los mieszkańców tego kraju nie jest im obojętny.

Wydaje się także, że małżonkowie w swoim towarzystwie czuli się swobodnie, doskonale się bawiąc. Jednocześnie nie byli ani trochę spięci, o czym dowodzić może fakt, że chętnie uśmiechali się do zdjęć. Wygląda więc na to, że plotki na temat ich rozstania są wyssane z palca.

Czy książę Karol jest gejem?

Przypomnijmy, że jeszcze niedawno zagraniczne portale donosiły, że przyszły następca tronu postanowił rozstać się z żoną, a na dodatek wziąć z nią rozwód. Oficjalny komunikat miał trafić do mediów lada dzień. Podobno wszystko dlatego, że Karol jest gejem, który przez lata próbował ukryć swoją orientację.

Pierwsze plotki na ten temat pojawiały się już w 2000 r. Wówczas miał powstać nawet gejowski film pornograficzny, w którym główną rolę odgrywał przyszły król. Księcia w intymnej sytuacji miał przyłapać i nagrać wieloletni służący jego matki George Smith. Temat ten jednak ucichł i przez kolejne lata nie był komentowany. Aż do momentu, w którym księżna Kornwalii po raz pierwszy skomentowała związek Karola z Dianą:

Ślub z Dianą był tylko przykrywką. On miał trzech potajemnych kochanków – powiedziała wówczas.

Jak myślicie jest w tym chociaż odrobina prawdy?

 

Książę Karol potraktował Camillę tak samo przykro jak księżną Dianę! Historia sprzed lat zatoczyła koło

Książę William i księżna Kate rozstali się przez księcia Karola! Sensacyjne doniesienia brytyjskiej prasy

Przełomowe słowa Camilli Parker-Bowles! Rozwodzą się, bo książę Karol jest gejem?!

 

 


Księżna Camilla i książę Karol w Szkocji

Księżna Camilla i książę Karol w Szkocji

Księżna Camilla i książę Karol w Szkocji

Księżna Camilla i książę Karol w Szkocji

Księżna Camilla i książę Karol w Szkocji

Księżna Camilla i książę Karol w Szkocji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×