Rodzina królewska się rozpada? Doniesienia o Karolu i Camilli brzmią jak ponury żart

Książę Karol i Camilla Parker-Bowles wyrzuceni z Pałacu?

Książę Karol i Camilla Parker-Bowles wyrzuceni z Pałacu?

Książę Karol został wyrzucony z pałacu. Tabloid nie ma co do tego żadnych wątpliwości i podaje przyczyny tego stanu rzeczy. Zobaczcie.

Książę Karol na długo zapamięta rok 2020. Najpierw Harry opuścił rodzinę królewską i zamieszkał w Stanach Zjednoczonych, potem pandemia zburzyła spokój ludzi na świecie, a sam następca tronu zachorował na Covid-19. Latem stracił wnuka, kiedy Meghan poroniła. Jakby tego było mało, pojawił się czwarty sezon popularnego serialu Netflixa The Crown o jego rodzinie, w którym głównym wątkiem jest jego małżeństwo z Dianą. To właśnie ta produkcja okazała się źródłem kolejnych kłopotów.

Książę Karol i Camilla zostali wyrzuceni z Pałacu? Za co?

Czwarty sezon The Crown rzucił światło na niektóre z bardziej nieprzyjemnych szczegółów historii rodziny królewskiej. Australijski tygodnik Woman’s Day twierdzi, że książę Karol i Camilla Parker-Bowles zostali wyrzuceni z domu z powodu publicznej krytyki wywołanej produkcją.

Woman's Day – Karol i Camilla wyrzuceni z Pałacu?

Woman’s Day – Karol i Camilla wyrzuceni z Pałacu?

Właśnie przez serię Netflixa nowe pokolenie dowiaduje się o szczegółach romansu księcia Karola. Opinia publiczna jest tak rozgniewana, że ​​książę Karol i jego żona stracili resztki sympatii. The Crown spowodował gwałtowny spadek popularności syna Elżbiety II.

Fala sprzeciwu wobec 72-latka była tak intensywna, że ​​zostali zmuszeni do wyłączenia komentarzy na swoim oficjalnym koncie Clarence House na Instagramie, a nawet niektórzy co bardziej żarliwi wielbiciele zmarłej Diany, wznowili nawoływania, by ustąpił z roli przyszłego monarchy.

Książę Karol doświadczył skrajnej nienawiści, kiedy jego romans z Camillą został ujawniony, ale nigdy nie było tak źle, jak teraz – mówi informator. – Dział public relations następcy nie wierzy, że jego reputacja może zostać uratowana.

Mówi się, że królowa Elżbieta II jest tak zaniepokojona reakcją opinii publicznej, że rozważa wzięcie pod uwagę ponawianych wezwań, by rzeczywiście zrezygnował z dziedziczenia.

Faktem jest, że serial wyjątkowo niekorzystnie przedstawia Karola. Pojawiły się już nawet sprzeciwy, że fabuła jest mocno podkoloryzowana, a twórcy nie wzięli pod uwagę, że mowa jest o nadal żyjących osobach. Jednak historia o tym, że Karol i Camilla zostali wyrzuceni z pałacu, wydaje się być nadinterpretacją tygodnika.


Książę Karol i księżna Camilla świętowali rocznicę ślubu

Książę Karol i księżna Camilla świętowali rocznicę ślubu

Książę Karol i księżna Camilla w sesji dla Vanity Fair

Książę Karol i księżna Camilla w sesji dla Vanity Fair

Książę Karol i księżna Camilla

Książę Karol i księżna Camilla

Komentarze

 • Gość pisze:

  To zwykły prostak, który wcale nie zasługiwał na rządna kobietę. Ja bym go patykiem nie ruszyła a ta Camilla – 🤮
  Szkoda Diany 😭

  • Gość pisze:

   To prawda popieram Leijdi Diana Spennser to była delikatna kochająca żona i mama chłopców Wiliama i Harego
   Od początku zdradzal żonę z taką która pasowała do niego i byli sebie warci
   Nie powinien zostać królem to korona należy się synowi Wiliam

 • Majka pisze:

  Wszystko przez tę świętą Elkę. Gdyby nie zmusiła Karola do ślubu, to by się ożenił od razu z Kamilą. To Kamilę kochał, a nie Dianę. Z Dianą nie miał o czym rozmawiać, nie dorównywała inteligencją Kamili. Pewnie, bardzo szkoda Diany. Ale za całą tę historię odpowiedzialna jest Elka.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×