Książę Karol chce oddać tron księżnej Kate. Sprytnie to wymyślił. Szczegóły opisał tabloid

Książę Karol, księżna Kate, książę William

Książę Karol, księżna Kate, książę William

Książę Karol jest w jednym z najtrudniejszych momentów w swoim życiu. Co donoszą zagraniczne tabloidy? Co się dzieje?

Książę Karol znajduje się nad przepaścią, już odkąd dowiedział się, że pewnego dnia zostanie królem. Jest najdłużej czekającym na tron następcą na świecie i jako pierwszy w kolejce całe życie śledził swoją matkę, królową Elżbietę II podczas jej panowania.

Dowiedział się, że będzie kolejnym monarchą za pośrednictwem listy w 1958 roku, kiedy miał zaledwie 9 lat. Teraz królowa ma 95 lat, a w kręgach królewskich krążą szepty, że w ciągu ośmiu miesięcy od śmierci męża, księcia Filipa, stała się niewiarygodnie słaba. Niektórzy twierdzą, że monarchini może nawet wykorzystać swoją bożonarodzeniową przemowę z Sandringham Estate, aby ogłosić, że odchodzi. To przeraża Karola. Jaki ma plan?

Co zrobi książę Karol po abdykacji Elżbiety II?

To historyczna wiadomość, która powinna być radosna dla Karola, który objąłby tron ​​w wieku 73 lat. Ale zamiast tego, książę odczuwa tylko niepokój. O szczegółach napisał magazyn New Idea.

Tak długo czekał na ten moment, ale prawda jest taka, że ​​Karol jest zmartwiony, to nie jest odpowiedni czas, aby się pojawił na tronie. Wszystkie dramaty w rodzinie, od jego zerwania kontaktów z księciem Harrym po jego wściekłość na księcia Andrzeja i wszystko, co się wydarzyło pomiędzy, odcisnęły na nim swoje piętno.

Rzeczywiście, zmęczony i znużony Karol, nawet tego nie ukrywa. Podczas niedawnej wizyty na Barbadosie wydawał się zasnąć podczas ceremonii, na której ogłoszono, że wyspa staje się republiką. Jedynym ukojeniem dla skołatanych myśli następcy tronu, jest to, że ​​korona może szybko znaleźć się w bardzo bezpiecznej parze rąk jego spadkobiercy, syna księcia Williama, a co ważniejsze, Kate.

W ostatnich latach Karol i jego synowa zbliżyli się do siebie, a księżna okazała się prawdziwą opoką dla teścia. Książę Walii powtarza jej, że wie, że stanie się niesamowitą królową, i podobno powiedział jej na zeszłomiesięcznym szczycie COP26 w Glasgow, że uważa, że ​​jest już gotowa do podjęcia wyzwania.

Kate nie wiedziała, co zrobić z tymi informacjami, poza podejrzeniem, że Karol rozważa przekazanie korony swojemu synowi.

Królewski pisarz Phil Dampier potwierdza, że ​​więź między Karolem i Kate ostatnio się zacieśniła:

Karol uważa, że ​​Kate jest cudowną żoną i matką, która całkowicie wspiera Williama. To właśnie w niej docenia najbardziej.

Karol został również zmuszony do przyznania, że jego ukochana synowa jest o wiele bardziej popularna niż kiedykolwiek. Miał jej nawet powiedzieć, że „jest gotowa by zostać królową”. Widzi ją w roli, która w pierwszej kolejności została przypisana jemu:

Karol musiał izolować się ze względu na swój wiek. Kate i William stali się silniejsi… I wielu, z nim na czele, widzi Kate jako przyszłą królową.

Okazuje się, że książę Walii wcale nie miałby nic przeciwko. Bardzo mocno rozważa abdykację natychmiast po ewentualnej rezygnacji z tronu swojej matki. Tym samym zrzuciłby z siebie ciężar problemów, z jakimi obecnie boryka się monarchia i zadowoliłby też Brytyjczyków. Prawda, że sprytny plan?


Książę Karol uważa, że Kate jest gotowa zostać królowąGreta Thunberg i książę Karol

Greta Thunberg i książę Karol

Książę Karol i Boris Johnson

Książę Karol i Boris Johnson

Komentarze

 • Gość pisze:

  A co Królowa Matka na to?!!!!

 • Bredzicie pisze:

  Plebejuszka na tronie. Buahahhaaaaaa……..Kaśka jest z plebsu. Królową UK nigdy nie będzie. Co najwyżej żoną króla. Wy durne pismaki.

  • Gość radosny pisze:

   Ty jestes durnota. Pewnie z jakiejś meliny zawszonej.Bo na plebs to ty musisz zapracować

  • Edek pisze:

   Do gość radosny
   Prawda w oczka zakoliła co ?
   To prawda. Kaśka jest plebejuszką, Królową nigdy nie będzie. Za dużo bajek się naczytałeś.

 • Gość pisze:

  Kate nigdy nie będzie królową, a jedynie żoną króla.

  • Gość pisze:

   Będzie królową, bo żona króla to królowa. Jeśli królowa jest królową dzięki dzidziczeniu, jak Elżbieta, to wtedy jej mąż nie jest królem. A w odwrotnym przypadku ta zasada nie działa.

  • Gość pisze:

   Przykro, ale nie bedxie zadna krolowa, tylko zona króla, czyli królewską małżonką. Niczym sie ti nie różni od „dyrektorowej”, czy „prezesowej”.

  • Gość pisze:

   Z zawodu będzie żoną króla;)

 • Gość pisze:

  Mmo też się pofoba

  • GośćWacek pisze:

   Podoba mi się.😄

  • Gość pisze:

   Tak p Kate powinna zostać Królową a jej mąż wspaniały Królem cudowna mądra piękna Para ogromną klasa , dobroć szczerość uczciwość rzetelność ,gratuluję to najlepszy wybór pozdrawiam serdecznie USA NJ

 • Ala pisze:

  Karol jest schorowany i nie nadaje się na króla. Podjąłby świetna decyzję abdykując. Tym samym Camila zeszłabym na dalszy plan co zapewne ucieszyłoby Brytyjczyków.

 • Gość..... pisze:

  No właśnie czy autor artykułu mieszkał z rodziną królewską że takie rzeczy wypisuje, czy znów coś wyssane z palca byle coś napisać. A poza tym to kogo obchodzi kto będzie królem czy królową w Wielkiej Brytanii. Klan pasożytów i nierobów.

  • Gość radosny pisze:

   Jeśli cię nie obchodzi to pocholere wychodzisz w artykuł,czytasz i komentujesz? IQ nie przeszło w genach? Przykro za twój pusty łeb

  • Gość pisze:

   BRAVO, BRAVO

  • Gość pisze:

   Jak na klan pasożytów, to niezłą kasę trzepią. Zresztą masz rację, bo relacje na temat królewskiej rodziny to chyba są pisane pod zamówienie dworu. I wiadomo od razu, kto jest kim, kto jest tym dobrym, a kto złym i wiadomo dlaczego to Meghan. Ostatnie zdanie było sarkazmem, jakby co.

 • Dzina pisze:

  Bardzo mądra decyzja

 • Gość pisze:

  „Karol uważa, że ​​Kate jest cudowną żoną i matką, która całkowicie wspiera Williama. To właśnie w niej docenia najbardziej.”

  Czyli co, prowadzi rejestr jego kochanek i umawia go na randki?

  • Gość niecodzienny pisze:

   Nie bardzo rozumiem Twoją wypowiedź… Hmmm o co Ci wlasciwie kaman? 🤔

  • Gość pisze:

   Ale głupie podejrzenia

  • Gość pisze:

   Tajemnica poliszynela jest, ze William caly czas ma laski na boku i nie jest szesliwy w malzenstwie. Oczywiscie propagadna miłości i ustawki ustawki medialne, skutecznie zaklamuja rzeczywistość.

 • TERESA pisze:

  Mądra decyzja.popieram!

 • LadyM. pisze:

  Spryciula być może się doczeka. Intryga obmyślania wraz z szanowaną mamusią by usidlić księcia Williama się powiodła. Może i tym razem się uda. Tym bardziej, że nie pozwolili, by na dworze rozkwitła Meghan. Wykorzystano Meghan jako tło, by Kate błyszczała. Dla mnie to wszystko farsa i manipulacja emocjami ciemnego ludu

  • Gość pisze:

   Rozumiem że zna Pani rodzinę królewską osobiście, mieszkała Pani na dworze, traktowano Panią jak członka rodziny i takie wnioski wyciągnęła Pani na podstawie własnych obserwacji oraz wielogodzinnych rozmow z rodziną ,matka księżnej opowiedziała Pani jak knuła z córką aby ta dostała sie na tron, jak można zdradzać tak cudze sekrety, które w zaufaniu zostały Pani powierzone.

  • Gość pisze:

   Dokladnie. Kate ma wprawę w łażeniu za ludźmi, zeby osiągnąć rodzinny cel. Teraz jak najszybciej pozbyć się Karola, „opiekując” sie nim i wmawiając my, ze musi odpocząć, nabrac sił…
   Mideltonowie juz nie mogą sie doczekać zamieszkania w ktoryms z pałaców. Juz po slubie matka Kate tak sie zadomowiła w BRK, raj ustawiała służbę po kontach, ze Karol dal jej zlosliwy prxydomek „krolowa” i pogonił.
   Po smierci Filipa Kate probowala zostac „wsparciem przyjacielskim” dla Elzbiety, ale ra nigdy za nią nie przepadała, a takowe wilala od Zofii, no to wzięła die za Karola i, jak zwykle, drepcze za nim i wlazi mu w tylek. Cos okropnego. Rzygac się chce na takich ludzi,
   Zero charakteru, zero zainteresowan, wiedzy, tylko caly czas, sztuczny, sztywny kolek, udający kogos kim nie jest i nigdy nie będzie.

  • Gość pisze:

   Mistrz 😀

  • Gość pisze:

   A jakie to ma znaczenie ? Megan i tak nie moglaby startowac do tronu , a swoja droga sama zapracowala sobie na niepohlebna opinie

  • GośFinansjer.ć pisze:

   A może chciałaby pani zostać tą królową zazdrość w oczy kole

  • Gośćbuilder pisze:

   Mialem okazje poznac osobiscie jego pierwsza planowana zone Olivie Hunt.moim zdaniem powiniem obie zachowac:)